Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen TOURAN

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Familjare
Volkswagen touran, viti i prodhimit 2004, 3.300 euro i padiskutueshem
197.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: bardhe
Sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb
Përshkrim

197.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: bardhe, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje te shume te mire motorrike ,xhenerike dhe estetike,te gjitha sherbimet e bera vaj,filtra,rrip faze se bashku me pompen e ujit, goma te reja. Letra deri ne 15 korrik 2020, me leje qarkullimi 6+1 (perdorur vetem si makine familjare).

3.300,00 euro

Botuar më 23/05/2020

Telefon
Email
)