Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2008 | 5.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, full option, me letra te rregullta, motorr 200

Botuar më 02/06/2020
5.500,00 euro

Mercedez benz E CLASS

viti i prodhimit 2003 | 4.200 Euro

230.000 km, kambio: manuale, ngjyra: bezhe, sedilje elektrike, cdo sherbim i bere ne kohen e duhur, navigator i madh, sensor shiu, sensor drite, limitator shpejtesie, tempomat, drita xenon, e gatshme per cdo lloj prove, letra te paguara deri ne shtator 2020

Botuar më 02/06/2020
4.200,00 euro

Volkswagen Sharon

3.100 Euro

Dokumenta te paguara deri ne fund te 2020, ngjyra jeshile metalizato, 4 goma te reja te blera ne janar, kondicioner, xhama elektrik, viti 99, ne gjendje shume te mire teksnike dhe xhenerike

Botuar më 02/06/2020
3.100,00 euro

Toyota Jaris Verso

3.100 Euro

Dokumenta te paguara deri ne dhjetor., viti 2004, 1.4 nafte

Botuar më 01/06/2020
3.100,00 euro

Mercedez benz 250

viti i prodhimit 1989 | 90.000 Leke

Kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 01/06/2020
90.000 leke

Jaguar X-Type 2.0D

viti i prodhimit 2004 | 3.400 Euro

210.000 km, kambio: manuale, 1.998 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Shitet Jaguar X-Type 2.0D Viti 2004. Makine e blere ne Itali dhe perdorur vetem nga dy perdorues, pronari ne Itali dhe ne Shqiperi. Makina eshte sjelle ne Shqiperi ne vitin 2016 dhe ka bere 60.000 km ne Shqiperi.

Botuar më 01/06/2020
3.400,00 euro

Volkswagen POLO

viti i prodhimit 2000 | 250.000 Leke

192.000 km, kambio: manuale, 1.900 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, mbyllje elektrike, Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike. Me kondicioner.

Botuar më 01/06/2020
250.000 leke

Mitsubishi L200 2.5 TDi viti 2007 4x4 Manuale Nafte

viti i prodhimit 2007 | 7.500 Euro

300.120 km, kambio: manuale, 136 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bardhe, dokumenta te paguara, ne gjendje te mire Motorrike dhe Xhenerike, Air Condition, mbyllje Qendrore, Sensor Shiu, Xhama Elektrike, Pasqyra Elektrike, EURO 4, Servis Vaj & Filtra te bera Tapiceri e Paster

Botuar më 31/05/2020
7.500,00 euro

Mercedez benz E270

viti i prodhimit 2000 | 3.400 Euro

280.000 km, kambio: gjysem automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, kontroll shpejtesie, radio me cd, video: https://youtu.be/ebmjiscrxfq, Shitet makine Mercedes-Benz E270 CDI, Nafte, viti 2000. Kilometrazhi: 280000 km. Targa shqiptare, me dokumentacion te rregullt. Gjendje shume e mire.

Botuar më 30/05/2020
3.400,00 euro

Ford Tourneo Conect

viti i prodhimit 2005 | 3.550 Euro

183.500 km, kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: verdhe, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike, me dy porta mbrapa, zgare siper, goma 80%taksa te paguara deri ne prill 2021, e paster nga brenda ashtu dhe jasht

Botuar më 30/05/2020
3.550,00 euro
)