Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen Passat Portobagazh

viti i prodhimit 1999 | 2.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Volkswagen passat portobagazh, viti i prodhimit 1999, 2.000 euro
190.000 km, 1.9 cc, nafte
Përshkrim

190.000 km, 1.9 cc, nafte, km origjinale, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyre blu e erret, kondicioner, dokumenta te rregullta te paguara deri ne Maj 2024. Çmimi

2.000,00 euro

Botuar më 28/09/2023

Telefon
)