Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen passat cc

viti i prodhimit 2009 | 8.500 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Volkswagen passat cc, viti i prodhimit 2009, 8.500 euro
Kambio: gjysem automatike, 1.800 cc, benzine, ngjyra: e bardhe
Përshkrim

Kambio: gjysem automatike, 1.800 cc, benzine, ngjyra: e bardhe, Me letra te rregullta dhe dokumentat e paguara deri ne Gusht 2021

8.500,00 euro

Botuar më 21/11/2020

Telefon
)