Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 5.900 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Volkswagen golf 6, viti i prodhimit 2011, 5.900 euro i diskutueshem
Nafte 1.6 tdi me i te kuqe, manuale, sherbime te kryera vaj e filtra, sensor parkimi para e mbrapa, goma michellini 90% te reja me vlere 600 euro, komande timon
Përshkrim

Nafte 1.6 tdi me i te kuqe, manuale, sherbime te kryera vaj e filtra, sensor parkimi para e mbrapa, goma michellini 90% te reja me vlere 600 euro, komande timon, Letra te prera deri ne gusht 2023, e paster brenda dhe jashte, pak muaj e ardhur nga Franca, cmimi okazion

5.900,00 euro

Botuar më 21/03/2023

Telefon
)