Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Opel Astra

viti i prodhimit 97 | 1.500 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, Shitet Opel Astra,

Botuar më 23/02/2024
1.500,00 euro

Fiat Panda

viti i prodhimit 2010 | 4.200 Euro

180.000 km, kambio: automatike, 1.2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gold, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, shitet fiat pandamotorri: 1.2 benzine (behet 100% me gaz)kamio: automatviti: 09/2009km: 181000, Shitet Fiat Panda Automat - 2010 - Panorama

Botuar më 23/02/2024
4.200,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 2010 | 4.000 Euro

20.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, Ford fiesta 2010, 1.4 benzine me impiant gazi Zavoli te instaluar, Kambio Manuale, Letrat e paguara per 2024.Xhama elektrik dhe shume opsione shtese.Ne gjendje te shkëlqyer pa asnjë nevoje per shërbime.

Botuar më 22/02/2024
4.000,00 euro

Audi Audi Q5 S-line

viti i prodhimit 2013 | 14.400 Euro

E sapo ardhur nga kanadaja dogana e paguar e pa targuar. siguracioni paguarsedilje lekure, Benzinë 2000 kubik 225 mije km Full option Kamio automatike Baxha panoramike xhami qe hapet

Botuar më 21/02/2024
14.400,00 euro

Toyota Rav4

viti i prodhimit 2011 | 7.500 Euro

185.000 km, kambio: manuale, 2.231 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje te pergjithshme optimale. Kilometrat jane origjinale. Serviset jane kryer te rregullta ne serviset Toyota.

Botuar më 21/02/2024
7.500,00 euro

Ford FORD FOCUS,

viti i prodhimit 2002 | 1.300 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: gri, PORTOBAGAZH, NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE.

Botuar më 19/02/2024
1.300,00 euro

Honda CRV

viti i prodhimit 1997 | 4.000 Euro

280.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: ngjyre e bardhe, Shitet Honda CRV 4x4. Viti 1997. Motorr 2.0 Benzine/Gas. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume info: 0692029551

Botuar më 19/02/2024
4.000,00 euro

Volkswagen * SHITET VOLSWAGEN POLO!

viti i prodhimit 2015 | 11.500 Euro

107.000 km, kambio: automatike, 1.4 cc, nafte, TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA, ME DOGANE TE PAGUAR. NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE. NGJYRE E BARDHE.

Botuar më 19/02/2024
11.500,00 euro

Audi A6 2012

viti i prodhimit 2012 | 12.500 Euro

Kambio: automatike, 2.000 cc, benzine, sherbime te gjitha te sapo bera, freksioni i ri i vendosur me vlere 800€, Start Stop, Keyless go,Cruise ControlFener LED dhe InteligjentAuto Hold, Kompjuter Bordi Radio Cd bluetoothEfficency, Comfort, Auto, Dynamic, IndividualSensor dhe Kamera parkimi, Sendilje elektrike me ngrohje dhe fryrje, Sendilja shoferit me memorie,

Botuar më 16/02/2024
12.500,00 euro

Volkswagen Golf

viti i prodhimit 2016 | 35.000 Euro

200.000 km, kambio: automatike, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: gri, Makina te ndryshme me kamjo automatiko, benzine/gaz

Botuar më 15/02/2024
35.000,00 euro
)