Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Seat Seat Alhambra,

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Seat seat alhambra,, viti i prodhimit 2007, 4.500 euro
252.300 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte
Përshkrim

252.300 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, 6+1 vende, me liber sherbimi. I ardhur nga Zvicra ne korrik te 2022., me targa dhe taksa te bera Korrik 2023 kolaudim korrik 2024. Sherbimet i jane ber te gjitha, 4 goma te.reja ne makine + 4 goma michelin dimerore 70%, Sensore parkimi. Rezistence xhami Para dhe Mbrapa. Te gjitha xhamat elektrik.

4.500,00 euro

Botuar më 16/03/2023

Telefon
)