Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Seat SEAT ALHAMBRA

viti i prodhimit 2005 | 3.300 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Seat seat alhambra, viti i prodhimit 2005, 3.300 euro
285.000 km, kambio: manuale, 1.899 cc, nafte
Përshkrim

285.000 km, kambio: manuale, 1.899 cc, nafte, makine familjare dhe ekonomike (6litra per 100km), në gjendje te shkelqyer motorrike dhe estetike. Shitet per arsye mosperdorimi, origjinale (e marre ne Gjermani me libër shërbimesh). Makine e paaksidentuar. Xhama elektrike me mbyllje qendrore. Pasqyra elektrike me mbyllje. Xhama të errët origjinalë.

3.300,00 euro

Botuar më 16/03/2023

Telefon
)