Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Golf 6 1.9naft 2012

viti i prodhimit 2012 | 7.300 Euro

248.978 km, kambio: automatike, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, ??Golf 6??2.0 Nafte??Automat??Viti 2012??248978??km??0688563007

Botuar më 06/12/2023
7.300,00 euro

Audi A4

viti i prodhimit 2013 | 9.300 Euro

196.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, audi a4 2.0 benzin viti 2013195.500 kmkontak ?? 0697910636cmimi ?? 9200€?jo nderrime ?makine per tu vlersuar per gjendjen qe ka super e paster gjendje perfekte, AUDI A4 2.0 Benzin Viti 2013195.500 KMKontak ?? 0697910636Cmimi ?? 9200€?JO NDERRIME ?Makine per tu vlersuar per gjendjen qe ka super e paster gjendje perfekte ?Timon Sport?TARGA : letra te paguara deri ne Korrik 2024?4 Goma te reja??LISTA E OPSIONEVE : ?SENDILJET PARA ELEKTRIKE+ NGROHJE+MEMORJE?KEY LESS GO 2 Celsa(Hapet mbyllet meCeles ne xhep)?KLIMA : 4 ZONABAXHA

Botuar më 06/12/2023
9.300,00 euro

Audi Q5 S Line 3.0 TDI Quattro

8.000 Euro

? Viti: 2011? Kambjo: Automatike? Lenda Djegese: Diesel? Km: 240.000? Ngjyra: Gri? Opsionet shtese: Motor 3.0 TDI, Start Stop, S Line, Keyless Go, Fener Xenon dhe inteligjent, Cruise Control, Comfort, Auto, Individual, Dynamic, Kompjuter Bordi, Navi, CD, Bluetooth, Sensor dhe kamera parkimi, Sedilje lekure dhe me ngrohje,

Botuar më 06/12/2023
8.000,00 euro

Audi Q5 2.0 TDI Quattro

12.500 Euro

? opsionet shtese: motor 2.0 diesel, quattro, start stop, keyless go, cruise control, eco (fiket ne semafor), fener xenon, led dhe inteligjent, kompjuter bordi, navi, cd, Audi Q5 2.0 TDI Quattro? Viti: 2014? Kambjo: Automatike? Lenda Djegese: Diesel? Km: 233.600? Ngjyra: E zeze

Botuar më 06/12/2023
12.500,00 euro

Audi Q3 2.0 TDI Quattro

11.500 Euro

? opsionet shtese: motor 2.0 diesel, quattro, cruise cotrol, eco, vetparkim, fener led dhe inteligjent, auto hold, kambio s tronic, klima bi zonale, kompjuter bordi, navi, cd,, ? Viti: 2012? Kambjo: Automatike? Lenda Djegese: Diesel? Km: 225.000? Ngjyra: E bardhe

Botuar më 06/12/2023
11.500,00 euro

Audi makina ne shitje - AUDI SQ5 3.0 TDI Quattro!

viti i prodhimit 2016 |

174.000 km, kambio: automatike, 300 cc, nafte, (dogana e paguar), Full panoram, Start-Stop Engine, Auto Start/Stop( Fiket ne trafik), Driving Mode Select (Eco/Normal/Sport/ Individual), KeyLess-Go, Baxho Xhami, Sallon Napa ( lekure ), Navigator, Timon me ngrohje, Ambient Light, Sendilje Elektrike, Sendilje memory, Sendilje me Ngrohje, Sendilje me ngrohje mrapa, Kamera Parkimi, Sensor Parkimi 360°, etj.

Botuar më 06/12/2023

Volkswagen Golf5 - MAKINA NE SHITJE

viti i prodhimit 2007 | 4.700 Euro

177.364 km, kambio: manuale, gaz + benzine, VW Golf5 Benzine/Gas??Viti 2007??1.6 Benzine/Gas??Manuale??177,364 km4700€0696172934Disqe alumini,model goal,disponon 2 celsa,sapo targuar me letra per 1 vit.

Botuar më 06/12/2023
4.700,00 euro

Audi S Line 2.0 TDI Quattro

9.200 Euro

? opsionet shtese: s line, quattro, motor 2.0 tdi, start stop, eco, cruise control, fener xenon, led dhe inteligjent, sensor dritash, sensor shiu, auto hold, kompjuter bordi, ? Viti: 2015? Kambjo: Automatike? Lenda Djegese: Diesel? Km: 100.500? Ngjyra: E bardhe

Botuar më 06/12/2023
9.200,00 euro

Mercedez benz Benz E220 CD

10.500 Euro

? opsionet shtese: full options, motor 220 cdi, start stop, eco, blind spot, cruise control, keyless go, direct start, pedestrian protection, klima bi zonale, fener led, I ? Viti: 2014 ? Kambjo: Automatike ? Lenda Djegese: Diesel ? Km: 224.000 ? Ngjyra: Gri

Botuar më 06/12/2023
10.500,00 euro

Volkswagen Touran - MAKINA NE SHITJE

viti i prodhimit 2007 | 6.400 Euro

232.614 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, ??Viti 2007 ??????????Motorr 2.0 Nafte??Kambio Automatike??Km 232 614??Sensor parkimi??kseno bikseno??Sedilet me ngrohje??Ne gjendje shum te mir??Dogane te paguar

Botuar më 06/12/2023
6.400,00 euro
)