Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.400 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 22/09/2020
6.400,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

ME OSE PA DOGANE, NE GJENDJE PUNE OSE JO, OFROJME ÇMIME ME TE MIRA NE TREG. LIKUJDIM...

Botuar më 18/09/2020

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2008 | 3.300 Euro

Kambio: manuale, 1.000 cc, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me dogane, shitet autovetura me dokumenta te rregullta

Botuar më 27/09/2020
3.300,00 euro

Audi A6

viti i prodhimit 2004 | 3.500 Euro

212.000 km, kambio: automatike, 2.500 cc, nafte, ngjyra: e hirte (gri e erret), me sedilje lekure te zeza, ferrota dhe goma te reja, rrip faze i ri, bateri e re, kembe motorri te reja. sherbimet e sapo kryera. ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Me letra te rregullta shqiptare

Botuar më 27/09/2020
350,00 euro

Peugeot 3008

viti i prodhimit 2010 | 7.200 Euro

70.000 km, kambio: manuale, 1.6 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, makine shume e rehatshme per rruge te gjata dhe me hapesire te bollshme. ? pasqyra elektrike me palosje automatike, 4 xhama elektrike, frena dore elektrike, cruise control, OKAZION Peugeot 3008, Full option, GJENDJE TE SHKELQYER Vetëm me 70.000 Km. Blere dhe te gjitha Shërbimet e kryera vetëm tek Koncesionari i Peugeot Albania. Me libër shërbimesh, vaji dhe filtra te sapo ndërruar te Peugeot Albania. Dokumentet te paguara deri Qershor 2021. Gomat e reja te sapo ndërruara. Super gjendje estetike e xhenerike.Super ekonomike harxhon vetëm 5L / 100 Km

Botuar më 26/09/2020
7.200,00 euro

Citroen berlingo

1.250 Euro

Manuale, dokumenta te paguara per nje vit, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2001, e kuqe, 1. 9 nafte, me dy dyer me shine anesore, me xhama para dhe mbrapa , kondi, ajebeg, abs

Botuar më 25/09/2020
1.250,00 euro

Volkswagen Golf V

viti i prodhimit 2008 | 4.500 Euro

Kambio: manuale, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, sistem dvd, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Motorr 2.0 nafte,manual,viti 2008,sedilje me ngrohje,baxha ,full option,e paperdorur ne shqiperi

Botuar më 25/09/2020
4.500,00 euro

Mercedez benz ml, 270, 2700 kubik

viti i prodhimit 2002 | 3.990 Euro

Kambio: automatike, ngjyra: blu e erret metalixato, me dok, insurance deri ne prill. goma te reja,, naft, modeli i ML disqe, shasi 2004

Botuar më 25/09/2020
3.990,00 euro

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2013 | 13.900 Euro

70.000 km, ngjyra: gri metalizato, e ardhur nga zvicra ne nentor 2019, ne gjendje perfekte. dokumenta te rregullta., diesel, kambio automatike, full opsion

Botuar më 25/09/2020
13.900,00 euro

Volkswagen Pasat

viti i prodhimit 1999 | 180.000 Leke

456.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, me portobagazh, kondicioner, me dokumenta te paguara per nje vit, shitet

Botuar më 25/09/2020
180.000 leke

Volkswagen Passat

viti i prodhimit 2002 | 2.400 Euro

195.000 km, kambio: manuale, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, Wolksvagen passat

Botuar më 25/09/2020
2,40 euro

Mercedez benz Fuoristrade

viti i prodhimit 2008 | 9.800 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngrohje sediljesh, pasqyra elektrike, full option, 4 matik, marshet ne timon, te gjitha sherbimet e kryesra ne kohe, taxa siguracione te paguara deri ne korrik 2021, shitet

Botuar më 25/09/2020
9.800,00 euro
)