Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Renault Scenic

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Familjare
Renault scenic, viti i prodhimit 2002, 1.600 euro
241.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu
Sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb
Përshkrim

241.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Ne gjendje shum te mire si nga ana mekanike dhe ajo xhenerike me kolaudim te bere dhe me letra te paguara deri ne fund te vitit.

1.600,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
Email
)