Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Opel Corsa

viti i prodhimit 2007 | 2.600 Euro

75.000 km, kambio: manuale, 1 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjy...

Botuar më 20/01/2020
2.600,00 euro

Opel Astra

viti i prodhimit 2002 | 2.000 Euro

Dokumeta te rregullta deri ne dhjetor 2020. ne gjendje shume te mire., 1.7 nafte, ngjyra blu e erret

Botuar më 29/01/2020
2.000,00 euro

Land rover

viti i prodhimit 2008 | 9.000 Euro

Kambio: automatike, 2.7 cc, nafte, 4 dyer, 7 vende, ngjyra: jeshile ne ulli, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, ka ekstra figorifer dhe shirita inoksi, shitet

Botuar më 28/01/2020
9.000,00 euro

Audi A5

viti i prodhimit 2008 | 9.500 Euro

220.000 km, kambio: manuale, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 28/01/2020
9.500,00 euro

Alfa romeo 146

viti i prodhimit 2000 | 1.500 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, gome rezerve, disqe alumini, radio me usb, me dokumeta te rregullta, te sapo paguara per 1 vit. Ne gjendje te mire xhenerike dhe elektrike. Shitet per arsye emigrimi

Botuar më 28/01/2020
1.500,00 euro

Mercedez benz A class

viti i prodhimit 2001 | 1.400 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, 4 dyer, ngjyra: blu e erret, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, sensor parkimi, pasqyra elektrike, radio me usb, gjendja shume e mire, shitet benz a class

Botuar më 27/01/2020
1.400,00 euro

Ford FIESTA

viti i prodhimit 2006 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, 1.999 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 2 dyer, dogane e paguar deri ne fund te viti

Botuar më 27/01/2020
1.700,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2001 | 200.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 27/01/2020
200.000 leke

Bmw x5

viti i prodhimit 2002 | 4.500 Euro

210.000 km, kambio: automatike, 3.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, me taksa te paguara, pa takse luksi

Botuar më 27/01/2020
4.500,00 euro

Mercedez benz GL Foristrade 5.5 AMG

viti i prodhimit 2015 | 37.000 Euro

90.000 km, kambio: automatike, 5.5 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: e zeze, pjesa e brenshme bezhe, full option

Botuar më 27/01/2020
37.000,00 euro

Mercedez benz A Class 170

viti i prodhimit 2004 | 2.800 Euro

160.000 km, dokumneta te paguara per nje vit

Botuar më 27/01/2020
2.800,00 euro
)