Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mini Cuper

viti i prodhimit 2005 | 3.000 Euro

214.000 km, ngjyra: e verdhe, dokumenta te rregullta, nafte

Botuar më 16/07/2020
3.000,00 euro

Skoda Romsell

5.800 Euro

Viti 2012, e sapo targuar, letra per nje vite.

Botuar më 16/07/2020
5.800,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2008 | 8.000 Euro

132.000 km, kambio: automatike, 200 cc, gaz + benzine, ngjyra: gri, sistem alarmi, airbag per shoferin, kondicioner, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, pasqyra elektrike, me dogane te paguar, ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. goma 100% te reja, sensor parkimi, shitet

Botuar më 16/07/2020
8.000,00 euro

Mercedez benz S Class

viti i prodhimit 2008 | 9.500 Euro

394.000 km, kambio: automatike, 320 cc, nafte, ngjyra: ngjyre gri, me liber sherbimesh, me dokumenta te rregullta, shitet

Botuar më 15/07/2020
9.500,00 euro

Mercedez benz 4000 CDI,

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: gri, dritare elektrike, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, 4+1 vende

Botuar më 15/07/2020
2.500,00 euro

Mini Cooper!! OKAZION!

viti i prodhimit 2010 | 4.500 Euro

80.000 km, 1.6 cc, benzine, ngjyra: e zeze, full option, ne gjendje shume te mire pune. Sedilje lekure, dokumenta te rregullta.

Botuar më 15/07/2020
4.500,00 euro

Renault

viti i prodhimit 2008 |

Makina eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike te gjitha sherbimet te bera eshte perdorur vetem 1 vit ne shqiperi dhe ka 144.000 km pervec disa gervishtjeve te vogla ne pjesen e perparme. Eshte e rehatshme duke qene eshte e larte dhe ekonomike mund te perdoret si ne gaz ashtu edhe me benzin dhe vecmas. Shitet per arsye mosperdorimi .

Botuar më 14/07/2020

Mercedez benz Benz 211 E 220 CDI,

4.650 Euro

270.000 km, viti fund 2003, ngjyre gri, dokumenta te paguara deri ne 2021. Ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 14/07/2020
4.650,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.000 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, me dokumenta te rregullta

Botuar më 14/07/2020
1.000,00 euro

Mercedez benz class

35.000 Leke

Perdoret si taxi, me dokumenta te paguara, jepet me qera ose shitet

Botuar më 14/07/2020
35.000 leke
)