Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Chrysler CHR VOYAGE

viti i prodhimit 1997 | 2.000 Euro

2.5 nafte, shitet makine me dokumenta

Botuar më 28/05/2020
2.000,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2000 | 1.200 Euro

150.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, ngjyra: blu, gjendje e mire

Botuar më 27/05/2020
1.200,00 euro

Volkswagen SHARAN

viti i prodhimit 1999 | 1.200 Euro

400.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, dritare elektrike, radio me cd, gome rezerve, NE GJENDJE PUNE

Botuar më 27/05/2020
1.200,00 euro

Volkswagen Golv 5 Plus,

viti i prodhimit 2008 | 5.500 Euro

1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, kambio DSG, kondicioner, dokumenta te paguara per 1 vit, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 27/05/2020
5.500,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2008 | 3.300 Euro

130.000 km, kambio: manuale, 1.3 cc, gaz + benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, kondicioner, shitet

Botuar më 27/05/2020
3.300,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 2009 | 3.600 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 1.5 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kuqe, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, Makina eshte me dogane te paguar. Teper ekonomike 5l/100km ne qytet.

Botuar më 27/05/2020
3.600,00 euro

Mercedez benz E class 270

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

220.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, Makina eshte pergjithesisht mire por eshte pa dokumenta dhe duhet ti nderrohet sistemi i frenimit abc.

Botuar më 27/05/2020
4.000,00 euro

Peugeot 407

viti i prodhimit 2004 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara ose nderrohet me benc dhe ofrojme kompesim, shitet makine

Botuar më 26/05/2020
2.300,00 euro

Ford Fiesta

4.300 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. cmimi, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 26/05/2020
4.300,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 26/05/2020
7.700,00 euro
)