Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Jepen makina me qera te llojeve te ndryshme.

Qera ditore duke filluar 20 euro

Botuar më 17/08/2018

Blej çdo lloj marke makina te perdorura

Me ose pa dogane, te jene ne gjendje pune, te cdo lloj vit prodhimi, likujdim direkt ...

Botuar më 17/08/2018

Mercedez benz C200 SPORT

viti i prodhimit 2006 | 7.000 Euro

Kambio: automatike, benzine, gjendja: e perdorur, ngjyra: zeze, KOMP A, makina ne gjendje shume te mire

Botuar më 18/08/2018
7.000,00 euro

Mercedez benz Class

viti i prodhimit 2002 | 2.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyra: krem, shitet per arsye shendetesore, gjendja shume e mire, shitet makine me dokumenta te rregullta

Botuar më 18/08/2018
2.500,00 euro

BLEJ MAKINA TE PERDORURA per pjese kembimi edhe skrab, pajisje metalike te cdo lloji, pranojme dhe furgona

Likuidimi behet cash, makina jo funksionale. Likujdimi Cash ne dore dhe transporti

Botuar më 18/08/2018

SCODA YETI, blere tek konçesionari,

viti i prodhimit 2011 | 9.000 Euro

41.000 km, kambio: automatike, 1.2 cc, ngjyra: e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 18/08/2018
9.000,00 euro

Citroen xsara Picaso

1.000 Euro

Benzine-gaz, 1.8 kubik. Me 5 dyer, ngjyre gri e erret. viti 2003. Manuale, me dokumenta te paguara deri ne mars 2019

Botuar më 17/08/2018
1.000,00 euro

Mercedez benz C Class 220 Avantgarde,

viti i prodhimit 2001 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: blu e erret, kambio manuale, kondicioner, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta deri ne Janar 2019. Çmimi

Botuar më 17/08/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Polo

3.500 Euro

Tek dere., 1.4 nafte, e sapo ardhur

Botuar më 17/08/2018
3.500,00 euro

Mercedez benz 200

viti i prodhimit 1992 | 170.000 Leke

Taksat mbarojn ne korrik 2019.

Botuar më 17/08/2018
170.000 leke

Audi A 4,

viti i prodhimit 1998 | 550 Euro

E cregjistruar, pa dokuneta., 1.9 nafte, portobagazh, manual, klima, ajerbeg, abs

Botuar më 17/08/2018
550,00 euro

Mercedez benz 2500

viti i prodhimit 1992 | 1.200 Euro

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., nafte 2.5, manual, e zeze, me llaska, targa te reja, kondicioner, ajerbeg, abs, taksa dhe siguracion deri ne fund te dhjetorit 2015.

Botuar më 17/08/2018
1.200,00 euro