Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Accura

Test Text

Botuar më 23/02/2020

Volkswagen Touran

viti i prodhimit 2009 | 8.300 Euro

130.000 km, kambio: automatike, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e zeze, full option, Me letra te rregullta

Botuar më 22/02/2020
8.300,00 euro

Mercedez benz

viti i prodhimit 2009 | 35.000 Leke

Kambio: automatike, nafte, shitet taksi e garantuar

Botuar më 22/02/2020
35.000 leke

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2001 | 1.700 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, me dokumenta te rregullta

Botuar më 22/02/2020
1.700,00 euro

Audi Q7 S-line full opsione 2008, 3.0 TDI Quattro

viti i prodhimit 2008 | 11.500 Euro

232.000 km, kambio: automatike, 237 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e hapur, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, cruise control, pasqyra elektrike me palosje, fener xenon, navigator, 2 celsa, xhama te zinj fabrike, nuk e kap taksa e luksit, ne gjendje shum te mire dhe nuk ka nevoje per sherbime

Botuar më 22/02/2020
11.500,00 euro

Mercedez benz 320

viti i prodhimit 2001 | 2.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, me dokumenta te rregullta

Botuar më 21/02/2020
2.500,00 euro

Volkswagen Passat 2,

viti i prodhimit 2013 | 12.000 Euro

53.000 km, nafte, ngjyra: e zeze, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta. I sapo ardhur nga Kanadaja.

Botuar më 21/02/2020
12.000,00 euro

Renault Renault Grand Scenic 1.9 DCI viti 2005

viti i prodhimit 2005 | 2.800 Euro

155.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, ne gjendje shume te mire. Siguracion, kolaudim te sapo bera deri ne shkurt 2021

Botuar më 21/02/2020
2.800,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 1999 | 1.300 Euro

400.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, Ne gjendje te mire, me kolaudim dhe taksa te paguara deri ne 14 tetor 2020

Botuar më 21/02/2020
1.300,00 euro

Opel Corsa

viti i prodhimit 2002 | 1.800 Euro

198.505 km, kambio: manuale, 1.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, shitet

Botuar më 20/02/2020
1.800,00 euro/muaj
)