Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz - MAKINA NE SHITJE - GLK

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, 4x4
Mercedez benz - makina ne shitje - glk, viti i prodhimit 2009, 11.000 euro i diskutueshem
169.000 km, kambio: automatike, 3.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri
Vaji dhe filtrat jane te ndruara. nuk ka nevoje per asnje sherbim xhenerik. nuk ka gervishtje.
Përshkrim

169.000 km, kambio: automatike, 3.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, vaji dhe filtrat jane te ndruara. nuk ka nevoje per asnje sherbim xhenerik. nuk ka gervishtje., Shitet makine me te gjithe sherbimet e bera dhe kolaudimet

11.000,00 euro

Botuar më 26/09/2023

Telefon
)