Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen SHARAN

viti i prodhimit 1999 | 1.200 Euro

400.000 km, kambio: automatike, 1.99 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 7 vende, ngjyra: blu, sistem dvd, dritare elektrike, radio me cd, gome rezerve, NE GJENDJE PUNE

Botuar më 27/05/2020
1.200,00 euro

Volkswagen Golv 5 Plus,

viti i prodhimit 2008 | 5.500 Euro

1.9 cc, nafte, ngjyra: e zeze, kambio DSG, kondicioner, dokumenta te paguara per 1 vit, ne gjendje shume te mire pune.

Botuar më 27/05/2020
5.500,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2008 | 3.300 Euro

130.000 km, kambio: manuale, 1.3 cc, gaz + benzine, ngjyra: gri, me dokumenta te rregullta, kondicioner, shitet

Botuar më 27/05/2020
3.300,00 euro

Renault Megane

viti i prodhimit 2009 | 3.600 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 1.5 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: kuqe, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, Makina eshte me dogane te paguar. Teper ekonomike 5l/100km ne qytet.

Botuar më 27/05/2020
3.600,00 euro

Mercedez benz E class 270

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

220.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, Makina eshte pergjithesisht mire por eshte pa dokumenta dhe duhet ti nderrohet sistemi i frenimit abc.

Botuar më 27/05/2020
4.000,00 euro

Peugeot 407

viti i prodhimit 2004 | 2.300 Euro

Kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, me letra te paguara ose nderrohet me benc dhe ofrojme kompesim, shitet makine

Botuar më 26/05/2020
2.300,00 euro

Ford Fiesta

4.300 Euro

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, super ekonomike, 2 celësa, me doganë, e sapoardhur. cmimi, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi BRC i montuar jashtë), 5 porta, ngjyrë bojëqielli-shumë i bukur, kasetofon Mp3 radio/cd, kondicioner, 6 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 134.000 km origjinale, goma 80%

Botuar më 26/05/2020
4.300,00 euro

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 7.700 Euro

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

Botuar më 26/05/2020
7.700,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 8.500 Euro

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 119.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 26/05/2020
8.500,00 euro

Audi A5

viti i prodhimit 2012 | 16.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: kafe e erret me nuance, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte full opsion.

Botuar më 26/05/2020
16.000,00 euro
)