Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Mercedez benz c 200

4.200 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Mercedez benz c 200, 4.200 euro i diskutueshem
Përshkrim

EVO Automatik,Nentor 2006 me tre çelsa inoxi,vaj kambio dhe motorri te sapo bera, goma te reja disqe freni ferrota te nderruara,Me dogane te paguar, 1 pronar i vetemNe gjendje perfekte

4.200,00 euro

Botuar më 30/11/2020

Telefon
)