Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.400 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 22/09/2020
6.400,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

ME OSE PA DOGANE, NE GJENDJE PUNE OSE JO, OFROJME ÇMIME ME TE MIRA NE TREG. LIKUJDIM...

Botuar më 18/09/2020

Ford focus

viti i prodhimit 2003 | 2.000 Euro

Kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, ngjyra: gri, Me letra te rregullta

Botuar më 24/09/2020
2.000,00 euro

Smart ForFour

viti i prodhimit 2005 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, 1.3 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: porotkalli, Ne gjendje t emire

Botuar më 24/09/2020
2.500,00 euro

Mercedez benz E Class 200

viti i prodhimit 2005 | 5.900 Euro

280.000 km, kambio: automatike, 195 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 4 vende, ngjyra: gri metalizzato, sistem dvd, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, letra te paguara deri ne gusht 2021, Makina eshte ne gjendje super

Botuar më 24/09/2020
5.900,00 euro

Volkswagen Golf V

viti i prodhimit 2008 | 4.500 Euro

Kambio: manuale, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zeze, sistem dvd, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Motorr 2.0 nafte,manual,viti 2008,sedilje me ngrohje,baxha ,full option,e paperdorur ne shqiperi

Botuar më 23/09/2020
4.500,00 euro

Mercedez benz ml, 270, 2700 kubik

viti i prodhimit 2002 | 3.990 Euro

Kambio: automatike, ngjyra: blu e erret metalixato, me dok, insurance deri ne prill. goma te reja,, naft, modeli i ML disqe, shasi 2004

Botuar më 23/09/2020
3.990,00 euro

Mercedez benz Evo

viti i prodhimit 2008 | 4.950 Euro

220 cc, nafte, ngjyra: krem, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, goma te reja. Dokumenta te rregullta. E pershtatshme dhe per taxi.

Botuar më 23/09/2020
4.950,00 euro

Volvo V40

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro

250.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, me dokumenta, shitet

Botuar më 23/09/2020
1.600,00 euro

Mercedez benz A Class 180

viti i prodhimit 2008 | 3.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: e zeze, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, Shitet per arsye emigrimi. Eshte ne gjendje shume te mire.

Botuar më 23/09/2020
3.500,00 euro

Ford Fiesta

viti i prodhimit 06 | 1.700 Euro

230.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, Me dokumenta

Botuar më 22/09/2020
1.700,00 euro

Smart

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

150.000 km, kambio: automatike, 800 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 2 dyer, 2 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, disqe alumini, mbyllje elektrike, makina eshte ne gjendje shume te mire, me sherbime sapo te bera dhe letrat deri vitin tjeter, Smart ne gjendje sh te mire

Botuar më 22/09/2020
2.200,00 euro
)