Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Ford Galaxy

1.950 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Ford galaxy, 1.950 euro i diskutueshem
Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Përshkrim

Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike., viti 2001, nafte 1.9, ngjyra gri, 6 vende, mbyllje qendrore, siguracioni deri ne 25 maj 2020, kolaudim dhe taksa deri ne 15 janar 2021,. makina ne leje eshte 6+1

1.950,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)