Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mitsubishi L200 2.5 TDi viti 2007 4x4 Manuale Nafte

viti i prodhimit 2007 | 7.500 Euro

300.120 km, kambio: manuale, 136 cc, nafte, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bardhe, dokumenta te paguara, ne gjendje te mire Motorrike dhe Xhenerike, Air Condition, mbyllje Qendrore, Sensor Shiu, Xhama Elektrike, Pasqyra Elektrike, EURO 4, Servis Vaj & Filtra te bera Tapiceri e Paster

Botuar më 31/05/2020
7.500,00 euro

Mercedez benz E270

viti i prodhimit 2000 | 3.400 Euro

280.000 km, kambio: gjysem automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, kontroll shpejtesie, radio me cd, video: https://youtu.be/ebmjiscrxfq, Shitet makine Mercedes-Benz E270 CDI, Nafte, viti 2000. Kilometrazhi: 280000 km. Targa shqiptare, me dokumentacion te rregullt. Gjendje shume e mire.

Botuar më 30/05/2020
3.400,00 euro

Ford Tourneo Conect

viti i prodhimit 2005 | 3.550 Euro

183.500 km, kambio: manuale, 1.800 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: verdhe, sistem terheqje, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, radio me usb, Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike, me dy porta mbrapa, zgare siper, goma 80%taksa te paguara deri ne prill 2021, e paster nga brenda ashtu dhe jasht

Botuar më 30/05/2020
3.550,00 euro

Volkswagen Passat Variant (3B5) 1.9 TDI 115PS/85kW

viti i prodhimit 2000 | 2.200 Euro

287.000 km, kambio: manuale, 1.896 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zezë perl, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, pasqyra elektrike, tavan i hapur, Volkswagen Passat Variant (3B5) 1.9 TDI 115PS/85kWDokumentat te vlefshme per 1(nje) vit, deri 29/05/2021Kontakt: 0683044988Klima,Elecrtic windowsElecrtic Mirrors

Botuar më 29/05/2020
2.200,00 euro

Ford GALAXY

viti i prodhimit 2002 | 2.200 Euro

Shitet makine me targa dhe dokumenta te paguara

Botuar më 29/05/2020
2.200,00 euro

Volkswagen Golf 6 1.4

viti i prodhimit 2009 | 6.000 Euro

56.096 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe metalizato kodi (7b7b) e paisur me kompiuter bordi, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, mbyllje elektrike, Makina ka pasur vetem nje perdorues. Nuk eshte pire kurre duhan, xhamat e mbrapem 35% te eresuar, ,dokumenta te paguara deri ne fund te tetorit. Eshte makine e blere tek Clasik volkswagen. Makina ka qendruar gjithmone ne garazh.

Botuar më 29/05/2020
6.000,00 euro

BLEJME MAKINA TE MODELEVE TE NDRYSHME!

Me ose pa dogane, ne gjendje pune ose jo, Ofrojme çmime me te mira ne treg.Likujdimi behet kesh ne dore. Mund te na dergoni ne VIBER dhe WHATSAPP fotot e automjetit qe keni per shitje. Adresa: Porcelan-Tirane.

Botuar më 28/05/2020

Smart

viti i prodhimit 1999 | 1.200 Euro

Kambio: automatike, benzine, gjendja shume e mire, shitet smart ,

Botuar më 28/05/2020
1.200,00 euro

Ford Focus

1.000 Euro

Viti 2001, ne gjendje te mire.Dokumenta te rregullta, siguracion i paguar deri ne fund te vitit

Botuar më 28/05/2020
1.000,00 euro

Mercedez benz 203

viti i prodhimit 2002 | 3.800 Euro

150.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta, targa tirane, shitet

Botuar më 28/05/2020
3.800,00 euro
)