Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen VW Touran,

viti i prodhimit 2015 | 10.800 Euro

148.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, xhama dhe pasqyra elektrike, sedilje lekure, klima, sensor parkimi dhe shiu, xhama te zinj, fenere me larje dhe dhe mjegulle, ABS, ESP, shume ekonomike, ne gjendje perfekte. Pak i perdorur ne Shqiperi, dokumenta te rregullta.

Botuar më 28/09/2021
10.800,00 euro

Mercedez benz C 220 CDI

viti i prodhimit 2001 | 1.650 Euro

260 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, ngjyra: gri, Okazion - Shitet makine ne timon me krahe te djathte. Ne gjendje te mire,per arsye emigrimi dhe mos perdorimi.

Botuar më 28/09/2021
1.650,00 euro

Skoda Fabia

viti i prodhimit 2008 | 3.000 Euro

183.000 km, kambio: manuale, 1.2 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 4 vende, ngjyra: gri, kondicioner, gome rezerve, aux, Shess Skoda Fabia 1.2 e 2008-es benzine+gaz. Impjanti i gazit i montuar para dy vitesh. Ne gjendje shume t emire motorrike. Nuk ka airbag. Gomat e reja. 3000 euro i diskutueshem

Botuar më 27/09/2021
3.000,00 euro

Seat makina Arosa vitit 2002

viti i prodhimit 2002 | 1.600 Euro

125.000 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 5 vende, ngjyra: verdhe, Shitet Seat Arosa benzine-gaz, taksat deri ne 26 Qeshor 2021, siguracioni deri ne Korrik 2021, Distributori i ri dhe fijet e kandeleve te reja, Filter vaji, filter ajri, kandelet, filter benzine dhe vaji te sapo nderruar, Gomat 4 stinet te sapovena te katerta te reja, gjithashtu u vune 2 amortizatoret e pasme te rinj.

Botuar më 26/09/2021
1.600,00 euro

Mercedez benz makine ne shitje BENZ C300 4 Matic AMG EDITION

viti i prodhimit 2012 | 13.500 Euro

156.000 km, kambio: automatike, 230 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: gri 70 % mat, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, tek fotot, Tek Fotot

Botuar më 26/09/2021
13.500,00 euro

Volkswagen makina Scoda yeti

viti i prodhimit 2010 | 5.800 Euro

100.000 km, dokumenta te paguara deri ne mars 2021., Scoda Jeti, benize 1.2

Botuar më 25/09/2021
5.800,00 euro

Mercedez benz Mercedez benz ML 350

viti i prodhimit 2013 | 23.500 Euro

94.000 km, kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe, shes mercedes-benz ml 350 diesel full paket look amg super full option (2987 kubik pa taks luksi) e sapo ardhur me dogan te paguar ne gjendje perfekte, ME:KLIMAKAMBIO AUTOMATIKESENDILIE ME NGROHJESENDILIE ME MEMORIEPASQYRA ME PALOSIETAVAN XHAMIXENONAVIGATORKAMERA PARKIMIKEY LESS GODISTRONIC PLUSTIMON ME NGROHJEFULL EXTRAAMG LOOK

Botuar më 25/09/2021
23.500,00 euro

Range Rover E-VOQUE 2.0

viti i prodhimit 2015 | 22.500 Euro

149.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, dritare elektrike, ngrohje sediljesh, sensor parkimi, tavan i hapur, me:kambio automatikeklimasendeilie me ngrohjesensor parkimipanorama, HES RANGE ROVER E-VOQUE FULL OPTION PANORAMIKE 2.0 BENZIN VITI 2015 E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 25/09/2021
22.500,00 euro

Mercedez benz ML 350 DIESEL LOOK AMG FULL OPTION Viti 2013

viti i prodhimit 2013 | 23.500 Euro

9.400 km, kambio: automatike, 2.987 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: kafe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, SHES MERCEDES-BENZ ML 350 DIESEL FULL PAKET LOOK AMG SUPER FULL OPTION (2987 KUBIK PA TAKS LUKSI) E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 25/09/2021
23.500,00 euro

RANGE ROVER E-VOQUE 2.0 FULL OPTION Viti 2015

viti i prodhimit 2015 | 22.500 Euro

149.000 km, kambio: automatike, 1.987 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, SHES RANGE ROVER E-VOQUE FULL OPTION PANORAMIKE 2.0 BENZIN VITI 2015 E SAPO ARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR NE GJENDJE PERFEKTE

Botuar më 25/09/2021
22.500,00 euro
)