Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz c class 220,

viti i prodhimit 2008 | 7.200 Euro

130.000 km, kambio: automatike, 220 cc, nafte, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me sensor parkimi nga 4 anet.

Botuar më 18/01/2021
7.200,00 euro

Mercedez benz C Class 220

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, ngjyra: blu, me klima, gjendje shume e mire motorike dhe xhenerike, navigator te madh, kamer parkimi, disqe alumini, letra te prera per nje vit, shitet

Botuar më 18/01/2021
3.500,00 euro

Mercedez benz E Class

viti i prodhimit 2003 | 4.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, ngjyre e kalter, ne gjendje shume te mire pune, kondicioner. Dokumenta te rregullta.

Botuar më 18/01/2021
4.000,00 euro

Ford Focus C-Max 1.6 TDCI

viti i prodhimit 2004 | 2.200 Euro

220.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, radio me usb, Okazion!!! Focus C-Max 1.6 TDCI viti 2004, gomat e reja, ne gjendje shume te mire teknike dhe me sherbimet e kryera. Makine familjare dhe shume ekonomike

Botuar më 17/01/2021
2.200,00 euro

Mercedez benz C220 EVO DAIMLER CHRYSLER

viti i prodhimit 2005 | 4.500 Euro

313.000 km, kambio: automatike, 313.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, radio me usb, MERCEDES-BENZ C220 EVO, DAIMLER-CHRYSLER EDITION. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE GJENERIKE KAMIO AUTOMATIKE ME OPSION CLASSIC DHE SPORT, FULL OPTION ME SENSOR PARKIMI, SENDILJE ME NGROHJE, KONDICIONERI NE GJENDJE SHUME TE MIRE, NAVIGATOR BASHK ME CD, RADIO ME BLUETOOTH, DISQE ALUMINI, GOMAT 4+1, LETRAT E PAGUARA DERI NE GUSHT 2021

Botuar më 17/01/2021
4.500,00 euro

Volkswagen VW AMAROK

16.500 Euro

VW AMAROK 2.0 TDI Pick Up, viti 2015 me 80.000mij km, Kamio manuale 6+1, 4x4,kondicioner, xhama te zinj etj. ne super gjendje estetike dhe motorrike, taksa te paguara.cmimi: 16.500€ i diskutueshem

Botuar më 17/01/2021
16.500,00 euro

Bmw BMW X1

8.900 Euro

BMW X1 2.0Diesel, viti 2010 me 180.000km, Automat, sallon rrobe, sensor parkimi, xhama te zinj. taksa te paguara.cmimi: 8.900€ i diskutueshem

Botuar më 17/01/2021
8.900,00 euro

Ford Kuga

10.500 Euro

Ford Kuga 2.0 Diesel, viti 2012 me 238.000km, kamio automat, sallon mershine, sedilje me ngrohje, sensor parkimi, start-stop, xhama te zinj, taksa te paguara.cmimi: 10.500€ i diskutueshem

Botuar më 17/01/2021
10.500,00 euro

Audi

viti i prodhimit 2001 | 1 Euro

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: gri, contact whatsapp : +355 68 239 8128, Me letra, e rregullt pa difekte cmimi: 2000€

Botuar më 16/01/2021
1,00 euro

Toyota Yaris

viti i prodhimit 2011 | 6.500 Euro

118.000 km, kambio: manuale, 1.400 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, disqe alumini, gps, kamera parkimi, mbyllje elektrike, me letra te paguara deri ne tetor 2021., Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe ekonomike.

Botuar më 16/01/2021
6.500,00 euro
)