Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Ford Ford C-Max

viti i prodhimit 2011 | 8.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Ford ford c-max, viti i prodhimit 2011, 8.000 euro i padiskutueshem
, i sapoardhur. çmimi
Përshkrim

, i sapoardhur. çmimi, kambio automatike, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë bojeqielli-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të madh, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17” me goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 çelësa, me doganë,

8.000,00 euro

Botuar më 14/02/2020

Telefon
)