Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Ford Focus portobagazh

4.200 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Makinë qyteti
Ford focus portobagazh, 4.200 euro i padiskutueshem
Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur.
Përshkrim

Në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomik, me doganë, i sapoardhur., viti 2009 (prerje 2010), kambio manuale, 1.6 Tdci (naftë), ngjyrë e zezë-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike (pasqyra me sinjale), ABS, kasetofon origjinal Sony me komanda në timon, 8 airbag, 114.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, sensorë parkimi prapa, disqe çerkin lega origjinale 17", tapiceri lëkure me ngjyrë të zezë, dy çelësa,

4.200,00 euro

Botuar më 03/12/2019

Telefon
)