Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Ford fokus

viti i prodhimit 2016 | 13.000 Euro

50 km, kambio: manuale, 1.6 cc, benzine, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe, me letra te paguara per 1 vit, full opshen ,, shitet makine

Botuar më 17/09/2019
13.000,00 euro

Fiat Linea

4.800 Euro

116.000 km, kambio: automatike, me dogane te paguar, e patarguar dhe ndodhet ne Tirane

Botuar më 17/09/2019
4.800,00 euro

Mercedez benz A Class

viti i prodhimit 2003 | 2.200 Euro

141.500 km, kambio: automatike, 1.4 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, Ka kryer pak km ne Shqiperi.Letrat e rregullta deri ne fund te shkurtit 2020

Botuar më 17/09/2019
2.200,00 euro

Mercedez benz C Class

viti i prodhimit 2001 | 3.100 Euro

Kambio: manuale, 2.200 cc, nafte, ngjyra: blu e erret, me dokumenta te rregullta

Botuar më 17/09/2019
3.100,00 euro

Audi A3,

viti i prodhimit 2005 | 5.200 Euro

245.000 km, kambio: automatike, 200 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, dogane te paguar (volani i sapo bere, i ri).

Botuar më 17/09/2019
5.200,00 euro

Volkswagen Pasat 1.9

viti i prodhimit 1998 | 200.000 Leke

Kambio: manuale, nafte, ngjyra: e bardhe, gjendje te mire motorrike , taksat e paguara per 12 muaj , mund te nderrohet kundrejt vleres, shitet makine me porto bagazh, taksa te paguara

Botuar më 16/09/2019
200.000 leke

Renault Laguna

viti i prodhimit 2007 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, 1.500 cc, nafte, ngjyra: e verdhe, Me letra te rregullta

Botuar më 16/09/2019
2.500,00 euro

Mercedez benz B-class

viti i prodhimit 2007 | 5.500 Euro

170.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: blume erret, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Makine ekonomike

Botuar më 16/09/2019
5.500,00 euro

Volkswagen Polo

viti i prodhimit 2002 | 2.900 Euro

1.4 cc, gaz + benzine, me dokumenta te rregullta

Botuar më 16/09/2019
2.900,00 euro

Toyota Rav 4

viti i prodhimit 2015 | 16.500 Euro

64.000 km, 2.2 benzine, me butona ekonomik qe pergjysmon konsumin, gri., full opsion, automatike, klima, disqe origjinale, full opsion, e ardhur nga Kanadaja, me dokumenta te paguara, me siguracion dhe targa

Botuar më 16/09/2019
16.500,00 euro