Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Volkswagen - MAKINA NE SHITJE

viti i prodhimit 2007 | 4.200 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te paguara p...

Botuar më 20/03/2023
4.200,00 euro

Volkswagen Makina - Volkswagen Bora

viti i prodhimit 1998 | 2.300 Euro

Ngjyra: jeshile, kondicioner. ne gjendje te mire teknike xhenerike., me siguracion te pere nje vjecar

Botuar më 24/03/2023
2.300,00 euro

Chevrolet MAKINA NE SHITJE - Captiva

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro

245.000 km, kambio: automatike, 2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 7 vende, ngjyra: blu e erret, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, pasqyra elektrike, Ne gjendje te mire pune me kolaodim deri ne gusht 2024

Botuar më 23/03/2023
4.500,00 euro

Ford MAKINA NE SHITJE - C-Max

viti i prodhimit 2007 | 3.500 Euro

Kambio: manuale, 2.000 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, sensor shiu, auto pilot, komanda ne timon, bluetooth, xhami para/mbas me rezistence ngrohje, sedile me ngrohje, freksion i ri, letrat dhjetor 2023, kolaudimi dhjetor 2024, FORD C-MAX 2.0 BENZINE/GAZ

Botuar më 23/03/2023
3.500,00 euro

Volkswagen Tiguan 2.0 Benzine

viti i prodhimit 2013 | 11.000 Euro

165.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, bluetooth,ekran i madh, origjinal,sistem navigimi,kompjuter bordi,komanda ne timon,klima 2 bizonale,sensor shiu,sensor dritash,esp / abs disqe alumini, Shitet Volkswagen Tiguan viti 2013 motorri 2.0 Benzine.Makina eshte shume e paster dhe ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.Kilometrat origjinale me liber sherbimesh jo makine tregtari.Eshte bere me targa shqiptare ne gusht te 2022 dhe gjate ketyre 5 muajve ka qene ne garazh dhe pothuajse nuk ka levizur fare..Behet me impiant gazi nese e deshironi.

Botuar më 23/03/2023
11.000,00 euro

Mercedez benz ML 350 Bluetec Nafte, Automat

viti i prodhimit 2013 | 17.600 Euro

154.000 km, kambio: automatike, 2.987 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: bezhe, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Pa takse luksi, 154000 Km, Marsha ne timon, Tapiceri lekure, Klima, Xhama te zinj origjinal, Pedana, Baxha, Disqe alumini, Timon druri, Pilot automatik, Full Option. Goma 80%. Targa shqiptare, taksa dhe siguracion te paguara deri ne 2023. Kolaudimi deri ne 2024. Makina disponon 2 celesa.

Botuar më 22/03/2023
17.600,00 euro

Seat Altea 2008

viti i prodhimit 2008 | 4.800 Euro

175.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri e erret, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, disqe alumini, gps, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, radio me usb, Seat Altea 2008-Motorr i thjeshte 1.6 MPi BSE-Impiant Gazi Landi Renzo i montuar ne Itali-Kambio Manuale 5+R-Disqe 16"-Xhama elektrike para mbrapa-Pasqyra me palosje dhe ngrohje-Xhama te zinj origjinal mbrapa-Komanda ne timon-Navi Android me touchscreen, Youtube, Spotify,-Kamera para, mbrapa(Opsionale)-Km 175000-Isofix0697540232

Botuar më 21/03/2023
4.800,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 5.900 Euro

Nafte 1.6 tdi me i te kuqe, manuale, sherbime te kryera vaj e filtra, sensor parkimi para e mbrapa, goma michellini 90% te reja me vlere 600 euro, komande timon, Letra te prera deri ne gusht 2023, e paster brenda dhe jashte, pak muaj e ardhur nga Franca, cmimi okazion

Botuar më 21/03/2023
5.900,00 euro

Toyota MAKINA NE SHITJE - Corolla Touring Sports Icon Hybrid 1.8 (122 PS)

viti i prodhimit 2022 | 40.000 Euro

Kambio: automatike, 122 cc, bio karburant, gjendja: e re, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, Makina eshte me letra te rregullta e sapo targuar

Botuar më 21/03/2023
40.000,00 euro

Mercedez benz E200

viti i prodhimit 2006 | 5.500 Euro

230.000 km, kambio: automatike, 200 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, disqe alumini, mbyllje elektrike, radio me usb, sherbime te sa po bera 2 mij euro total vaj kambio amortizator suporte kemb kamio gominat e krahve te hekurit dhe kraheve te aluminit, Okazion 200 kompresor benzin gas 2006

Botuar më 21/03/2023
5.500,00 euro

Volkswagen - MAKINA NE SHITJE

viti i prodhimit 2007 | 4.200 Euro

Kambio: manuale, gaz + benzine, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te paguara per vitin 2023, Volkswagen Golf +

Botuar më 20/03/2023
4.200,00 euro
)