Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Audi A8

viti i prodhimit 2014 | 38.000 Euro

Kambio: automatike, ne super gjendje, 3.0 diezel quattro, FULL OPTION, interior S line

Botuar më 21/08/2019
38.000,00 euro

Toyota Corolla

viti i prodhimit 2006 | 495.000 Leke

Kambio: automatike, 1.400 cc, nafte, ngjyra: gri e erret, me letra te rregullta dhe te paguara deri ne qershor 2020

Botuar më 21/08/2019
495.000 leke

Opel Antara

viti i prodhimit 2008 | 6.500 Euro

156.400 km, kambio: manuale, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, Motorri 2.4 benzine. E gatshme per cfare do lloj prove

Botuar më 20/08/2019
6.500,00 euro

Volkswagen Golf VII

viti i prodhimit 2014 | 16.000 Euro

90.000 km, kambio: manuale, 1.600 cc, nafte, ngjyra: e zeze, full option, me letra te rregullta dhe dogane te paguar, e sapo ardhur nga Gjermania

Botuar më 20/08/2019
16.000,00 euro

Volkswagen Golf,

viti i prodhimit 99 | 1.500 Euro

IV, benzin + gas, motorr 1,8 dokumenta te rregullta, ngjyre e bardhe, ne gjendje te mire pune.

Botuar më 20/08/2019
1.500,00 euro

Volkswagen Touran,

viti i prodhimit 2005 | 3.700 Euro

Nafte, ngjyre gri, motorr 200, kambio automatike, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerke. Dokumenta te paguara per 1 vit.

Botuar më 20/08/2019
3.700,00 euro

Volkswagen Golf 6

viti i prodhimit 2011 | 9.300 Euro

Goma të reja pirelli 100%, sensorë parkimi prapa, tapiceri kamoshi e zezë, sensor drite dhe shiu, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, 2 çelësa, me doganë,, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë gri metalizato-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 117.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 17”

Botuar më 20/08/2019
9.300,00 euro

Seat ALTEA XL

8.500 Euro

Ekonomike, 2 çelësa, me doganë, i sapoardhur. çmimi 8500 euro i padiskutueshëm, viti 2013, kambio automatike+ndërrim marshe në timon, 2.0 tdi, 5 porta, ngjyrë e bardhë-shumë i bukur, klima dixhitale, limitator shpejtësie, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 98.000 km origjinale, disqe origjinale çerkin lega 16”, goma 90%, sensorë parkimi(fabrike) para-prapa, sensor drite dhe shiu, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, ekonomike,

Botuar më 20/08/2019
8.500,00 euro

Ford Fiesta

6.500 Euro

Viti 2013, kambio manuale, 1.5 Tdci (naftë), ngjyrë gri e errët në blu-shumë i bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, xhama-pasqyra elektrike, ABS, kasetofon origjinal me ekran të vogël, 8 airbag, 93.000 km origjinale, sensorë parkimi prapa, dy çelësa, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, i sapoardhur.

Botuar më 20/08/2019
6.500,00 euro

Toyota Auris Hybrid

10.700 Euro

Viti 2014, kambio automatike, 1.8 benzinë+bateri, ngjyrë e bardhë-shumë e bukur, 5 porta, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran të madh + kamera prapa, xhama-pasqyra elektrike, 8 airbag, 103.000 km origjinale, sensor drite dhe shiu, dy pulte, disqe çerkin lega 17" me goma 90% Hankook, në gjendje perfekte motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur

Botuar më 20/08/2019
10.700,00 euro