Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2005 | 4.300 Euro

185.212 km, kambio: automatike, 2.0 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: zi, sistem terheqje, esp, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, gome rezerve, disqe alumini, gps, radio me usb, Shitet golf 5 automat 2.0 benzin gjendje e mir me nkasetefon andorid vaj kamje i ndruar gjamat e mbrapem te zi origjinal fabrike cmimi 4300 dis fundi i 2004

Botuar më 26/09/2023
4.300,00 euro

Mercedez benz - MAKINA NE SHITJE - GLK

viti i prodhimit 2009 | 11.000 Euro

169.000 km, kambio: automatike, 3.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, vaji dhe filtrat jane te ndruara. nuk ka nevoje per asnje sherbim xhenerik. nuk ka gervishtje., Shitet makine me te gjithe sherbimet e bera dhe kolaudimet

Botuar më 26/09/2023
11.000,00 euro

Land rover Evoque

viti i prodhimit 2013 | 17.000 Euro

110.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e bardhe, Range Rover Evoque ne shitje,2.0 Benzine e vitit 2013.

Botuar më 25/09/2023
17.000,00 euro

Volkswagen Sharan

viti i prodhimit 2005 | 3.400 Euro

267.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: gri, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, ngrohje sediljesh, radio me usb, makina ka 5 sedilje . taksat te paguara per 1 vit., Shutet Volkswagen Sharan, ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem per perdorim familjar. Makina ndodhet ne Tirane. Fundviti 2004 , manual.

Botuar më 25/09/2023
3.400,00 euro

Volkswagen TIGUAN

viti i prodhimit 2011 | 10.300 Euro

183.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: gri, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, SHITET VOLKSWAGEN TIGUAN VITI 2011 I ARDHUR NE GUSHT ME LETRA NE GJENDJE SHUME TE MIRE NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM

Botuar më 25/09/2023
10.300,00 euro

Bmw X3

viti i prodhimit 2013 | 11.900 Euro

175.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: e bardhe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, SHITET BMW X3 4X4 X DRIVE NE GJENDJE SHUME TE MIRE NUK KA NEVOJE PER ASNJE SHERBIM E ARDHUR NE GUSHT LETRAT E PAGUARA

Botuar më 25/09/2023
11.900,00 euro

Volkswagen Golf 5

viti i prodhimit 2006 | 4.199 Euro

Kambio: automatike, 2.499 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, disqe alumini, Viti prodhimit: 2006Motorri: 2.5 benzine/gazKilometra: 210.000 miljePasqyra me ngrohjeSendilje me ngrohjeKondicioneri sapo rregulluarImpianti me te gjitha sherbimet(punon njelloj si gaz si ne benzine, asnje diference ne levizjen e makines)Gomat e reja 2 jave qe jan nderruarLetrat e paguara per nje vitTe gjitha sherbimet e kryeraKonsumi mujor(100euro/muaj) Super Ekonomik

Botuar më 25/09/2023
4.199,00 euro

Range rover 5.0 v8 supercharg,

viti i prodhimit 2014 | 1 Euro

195.000 km, airbag per shoferin, airbag anesore, fenere per mjegull, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, tavan i hapur, makina eshte full full. presim vetem telefonata serioze. makina ka full kasko deri ne mars 2024 si edhe gjithe taksat e paguara mars 2024. vetem full kasko kushton 600 euro., autobiografi viti 2014. Makina eshte ne super gjendje, asnjehere e perplasut, goma pirelli te sapo vendusura 1500 euro, frena te reja dhe sherbime te sapo bera filra vaj.

Botuar më 24/09/2023
1,00 euro

Ford Focus

viti i prodhimit 2009 | 3.800 Euro

Kambio: manuale, 145 cc, gaz + benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 4 vende, ngjyra: e kuqe, sistem dvd, sistem terheqje, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, radio me cd, disqe alumini, sensor parkimi, kamera parkimi, Ford focus 2009 2.0 benzin+gaz te gjitha sherbimet e kryera ??cmim i diskutushem??

Botuar më 24/09/2023
3.800,00 euro

Peugeot MAKINA NE SHITJE - 2008 1.6 Blue HDi

viti i prodhimit 2016 | 10.000 Euro

130.000 km, kambio: manuale, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 5 vende, ngjyra: e kuqe, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, kontroll shpejtesie, ngrohje sediljesh, radio me cd, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, E sapoardhur nga Suedia. Ka dokumenta të rregullta dhe te paguara deri në gusht të vitit 2024.Konsumimi karburantit:4.2 l/100 km (në qytet)3.6 l/100 km (e kombinuar)3.3 l/100 km (në autostradë)Euro 6

Botuar më 22/09/2023
10.000,00 euro
)