Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Audi SQ5

viti i prodhimit 2016 | 18.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Audi sq5, viti i prodhimit 2016, 18.000 euro
120.000 km, kambio: automatike, 000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 vende, ngjyra: gri
Sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, okazion per tu shitur sa me shpjet!!!
Përshkrim

120.000 km, kambio: automatike, 000 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 vende, ngjyra: gri, sistem terheqje, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per pasagjerin, fenere per mjegull, kondicioner, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, okazion per tu shitur sa me shpjet!!!, OKAZIONAudi SQ5 VITI 2016 ME 120.000 KM . KAMBIO AUTOMAT ,MOTORRI 3.5 BENZIN DHE FULL EXTRA OPTION. PA DOGAN 18.000 EURO, TAVAN PANORAMIK

18.000,00 euro

Botuar më 19/09/2023

Telefon
Email
)