Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Bmw Seria 7 individuale

viti i prodhimit 2007 | 6.300 Euro

260.000 km, full option, gjendje perfekte, ngjyre e zeze, dokumenta te rregullta

Botuar më 24/11/2020
6.300,00 euro

Mercedez benz evo full opson

viti i prodhimit 2007 | 6.500 Euro

Kambio: automatike, nafte, makina ne super gjendje shum pak klm ka ber ne shqiperi full opsone e imortuar nga zvicra???????? me targa shqiptare letrat deri ne maj 2021 te paguara nuk e kap taksa luksit

Botuar më 28/11/2020
6.500,00 euro

Volkswagen touran 1.6 tdi, automat dsg 2015

9.500 Euro

Ne gjendje super perfekte me gjitha sherbimet e bera,rrypi motorrit i saponderruar, goma te reja, ka 210000 km origjinale. Makinen e kam bler me ne 10 shkurt 2019 ne gjermani. Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 28/11/2020
9.500,00 euro

Fiat Punto Evo Benzin-Gaz

4.300 Euro

Motorri 1.4 Benzin-Gaz FabrikeKambio ManualeViti 2010154.000 Kilometra Origjinale(Mund ti kontrrolloni)Makina eshte e pajisur me Impjant Gazi nga Fabrika,Sensor Parkimi,Komanda Audio dhe Telefonike ne Timon,Fenere dhe Stopa Led,Drita antimjegull inteligjente (sipas drejtimit te makines),Tapiceri Isofix,Sistem Dialogimi(Blue&Me) me memorizim rubrike telefonike dhe telefonata me komanda

Botuar më 27/11/2020
4.300,00 euro

Volkswagen caddy 1.9naft

viti i prodhimit 2006 |

Kambio: manuale, nafte, E sapo ardh nga gjermania ne gjendje perfekte

Botuar më 27/11/2020

Mercedez benz evo 320 avangard

7.800 Euro

Shitet automatik 7g viti fundi i 2008 me 245.000 km me garanci full opsion dy qelsa 4 goma te reja ne super gjendje makina tani ka ardhur e targuar letra te paguara per nje vite

Botuar më 27/11/2020
7.800,00 euro

Audi A4

8.800 Euro

Shitet 2.0 nafte viti 2012 full opsion me 180.000 km te garantuara me liber servisi dy qelsa 4 goma te reja makina tani ka ardhur me dogane te paguar gati per targa

Botuar më 27/11/2020
8.800,00 euro

Toyota auris 2008

4.200 Euro

Shitet me kambio manuale 6+1 marshe moter 2.0 diesel ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike

Botuar më 27/11/2020
4.200,00 euro

Mercedez benz e class 320 look evo ,avantgard full opsion

5.000 Euro

Viti 2003, automat, keyless go (ndezje me start stop tek koka marshit), hapje mbyllje me gisht pa celes ,sendile lekur ngrohje ftohje+ memorje , ekran navi tv dvd aux bagazhier me 6cd,sistem muzike harman kardon, pilot automatik+ , perde me buton, limitator shpejtesie,timon druri,xhama dopjo me nuance,te gjitha sherbimet te bera ne kohe, letrat deri ne 11/2021

Botuar më 27/11/2020
5.000,00 euro

Mercedez benz A CLAS 170 AUTOMAT VITI 2001 2002

viti i prodhimit 2002 | 2.600 Euro

Kambio: automatike, nafte, etrat per nje vit. Automat , kondicioner, goma te reja, disçe alumini . ..Konsumi shum i uletkambio automat perfekte .motorri perfekt

Botuar më 27/11/2020
2.600,00 euro

Mercedez benz C220

4.400 Euro

Me gjitha letrat per nje vit. Makina nuk ka shume kohe ne Shqiperi. Supergjendje,KM 230.000Manual. Sediljet me ngrohje

Botuar më 27/11/2020
4.400,00 euro
)