Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz makina ne shitje - E Class 350 CDI

viti i prodhimit 2009 | 10.500 Euro

295.000 km, kambio: automatike, 2.987 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: blu e erret me nuance te zeze nga fabrika, sistem dvd, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, ngrohje sediljesh, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, kamera parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, radio me usb, xhama te zinj mbrapa me leje, pasqyra antiverbuese, fenere xenon bi-xenon me lupa, kthehen sipas timonit, sedilje me fryrje shfryrje dhe memorie, kondicioner me 4 zona, Shitet ne gjendje shume te mire xhenerike. Me te gjitha opsionet e mundshme per modelin dhe vitin e prodhimit. Gomat e reja 100%. Cmimi i diskutueshem.

Botuar më 02/10/2023
10.500,00 euro

Toyota Corolla Verso

viti i prodhimit 2007 | 3.700 Euro

260.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 5 dyer, 6 vende, ngjyra: gri e erret, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, disqe alumini, makina eshte ne gjendje teper te mire, dokumenta te paguara deri ne 2024, motorr 2.2 nafte 6 marshe, 6 vende, disqe alumini 17", Toyota Verso nafte 2007

Botuar më 29/09/2023
3.700,00 euro

Mercedez benz ML

viti i prodhimit 2003 | 2.600 Euro

320.000 km, kambio: automatike, 2.7 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, sistem terheqje, sistem alarmi, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, kondicioner, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, Shitet ne gjendje shume te mire, aktualisht ka targa angleze,

Botuar më 29/09/2023
2.600,00 euro

Lincoln Amerikane

viti i prodhimit 2003 | 3.500 Euro

240.000 km, kambio: automatike, 2.0 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: e zeze, sistem dvd, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, kontroll shpejtesie, ne gjendje shume te mire, letra te rregullta per me shume me kontaktoni ne numrat e tel: +355 69 557 2178 +355 69 375 5357

Botuar më 29/09/2023
3.500,00 euro

Mazda 2, Okazion!!!

viti i prodhimit 2012 | 450.000 Leke

127.500 km, kambio: manuale, 74 cc, benzine, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: jeshile, esp, sistem alarmi, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, kondicioner, radio me cd, gome rezerve, sensor parkimi, Shitet Mazda 2, gjendje shume e mire. Viti 2012, kambio manuale, 127,500km origjinale, historik sherbimesh, kondicioner, sensore parkimi etj. Motor 1.3 benzine, ekonomike si ne konsum edhe ne mirembajtje e pjese kembimi (pjese ford fiesta), pranon impiant te thjeshte gazi.

Botuar më 28/09/2023
450.000 leke

Volkswagen Passat Portobagazh

viti i prodhimit 1999 | 2.000 Euro

190.000 km, 1.9 cc, nafte, km origjinale, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, ngjyre blu e erret, kondicioner, dokumenta te rregullta te paguara deri ne Maj 2024. Çmimi

Botuar më 28/09/2023
2.000,00 euro

Volkswagen GOLF 4,

viti i prodhimit 2002 | 4.500 Euro

Benzine, NGJYRE ARGJEND, NE GJ4500 E

Botuar më 28/09/2023
4.500,00 euro

Mercedez benz C Class 203,

viti i prodhimit 2004 | 3.300 Euro

239.500 km, nafte, ngjyra: e zeze., look 2007, dokumentat te prera deri ne Gusht 2024,

Botuar më 27/09/2023
3.300,00 euro

Bmw X2

viti i prodhimit 2018 | 32.000 Euro

28.000 km, kambio: manuale, benzine, gjendja: e re, BMW x2, viti i prodhimit 2018, 28 000 km, benzine

Botuar më 27/09/2023
32.000,00 euro
)