Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

Mercedez benz R Class

viti i prodhimit 2008 | 12.000 Euro

182.000 km, kambio: automatike, 3 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: zeze, Merce...

Botuar më 02/06/2023
12.000,00 euro

Ford Ford Fusion,

viti i prodhimit 2003 | 2.500 Euro

Kambio: manuale, 1.4 cc, nafte, ngjyra: ngjyre gri, ne gjendje shume te mire pune, dokumenta te rregullta.

Botuar më 07/06/2023
2.500,00 euro

Mercedez benz - MAKINA NE SHITJE - E Class

viti i prodhimit 2003 | 5.500 Euro

165.000 km, kambio: automatike, 270 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 5 vende, ngjyra: gri metalixato, sistem dvd, sistem terheqje, esp, dritare elektrike, airbag per shoferin, airbag per pasagjerin, airbag anesore, fenere per mjegull, kondicioner, timon hidraulik, kontroll shpejtesie, sedilje elektrike, radio me cd, gome rezerve, disqe alumini, gps, sensor parkimi, pasqyra elektrike, mbyllje elektrike, tavan i hapur, Mercedes Benz E 270,Nafte full opsion,sensore shiu, dritash,parkimi,telefon ,perde origjinale dhe tavan panorama.Gomat e reja dhe gjithe sherbimet e kryera. 165.000 km te verifikueshme.Dokumentat e bera deri ne Mars 2024.E gatshme per tu kontrolluar tek mekaniku i juaj i besuar

Botuar më 07/06/2023
5.500,00 euro

Alfa romeo STELVIO

viti i prodhimit 2018 | 35.000 Euro

56.000 km, kambio: automatike, 2.2 cc, nafte, gjendja: e re, ngjyra: bezhe, ALFA ROMEO STELVIO2018Km: 56,000 Diesel Automatic Ngjyra: BEZHE Motor: 2.2

Botuar më 07/06/2023
35.000,00 euro

Alfa romeo Stelvio

viti i prodhimit 2021 | 43.000 Euro

7.000 km, kambio: automatike, 2 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: blu, targaab583ea, ALFA ROMEO STELVIOViti: 2021Km: 7,000 Ngjyra: BluKambio: AutomatikeMotor: 2.0

Botuar më 07/06/2023
43.000,00 euro

Alfa romeo TONALE

viti i prodhimit 2022 | 42.000 Euro

7.500 km, kambio: automatike, 1.5 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: jeshile, ALFA ROMEOTONALE Targa: AB062HN Viti: 2022 Km: 7,500 Benzine Automatike Motor: 1.5 Ngjyra: JESHILE

Botuar më 07/06/2023
42.000,00 euro

Fiat ABARTH 500

viti i prodhimit 2009 | 5.500 Euro

84.000 km, kambio: manuale, 1.4 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: zezë, Fiat Abarth 500, Viti: 2009, Targa: AA500AKBenzinë, Kambio: Manual, Motor: 1.4, Ngjyra: Zezë

Botuar më 07/06/2023
5.500,00 euro

Bmw SERIA 5

viti i prodhimit 2015 | 35.000 Euro

48.705 km, kambio: automatike, benzine, gjendja: e re, ngjyra: blu, BMW SERIA 5, Targa: AA662PBViti: 2015, Km: 48705, Benzinë, Motor: 3.5, Ngjyra BLu

Botuar më 07/06/2023
35.000,00 euro

Fiat 500

viti i prodhimit 2020 | 12.000 Euro

26.290 km, kambio: manuale, 1.0 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: bardhë, Fiat 500, Viti 2020, Km 26,290, Benzinë, Kambio manuale, Motor 1.0, Ngjyra Bardhë

Botuar më 07/06/2023
12.000,00 euro

Fiat 500

viti i prodhimit 2010 | 12.000 Euro

28.850 km, kambio: manuale, 1.0 cc, benzine, gjendja: e re, ngjyra: bardhë, Fiat 500, Targa AB683DR2020 28,850 km, Motor: 1.0Benzinë, Kambio: Manual, Ngjyra: Bardhë

Botuar më 07/06/2023
12.000,00 euro

Fiat 500

viti i prodhimit 2022 | 31.000 Euro

35.000 km, kambio: automatike, 1.2 cc, elektrike, gjendja: e re, ngjyra: boje qielli, FIAT 500Targa: AB895HDViti: 2022 Km: 3,500 ElektrikAutomatike Motor: 1.2 Ngjyra: BOJE QIELLI

Botuar më 07/06/2023
31.000,00 euro
)