Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Alfa romeo 159 2.4 JTD Diesel

viti i prodhimit 2006 | 4.000 Euro
Karakteristika

Auto-moto, Ne shitje, Autoveture
Alfa romeo 159 2.4 jtd diesel, viti i prodhimit 2006, 4.000 euro
Kambio: manuale, ngjyra: e zeze
0.684.123.227
Përshkrim

Kambio: manuale, ngjyra: e zeze, 0.684.123.227, Dhjetor 2006 full ne llojin e vet. Gjendje shume e mire si jashte dhe brenda. Dokumentat per nje vit. Sherbimet e sapo bera. Start and Stop. Dual Clima. Pasqyra inoks. Disqe alumini 16 te zeza. Frena XXL te kuqe.Kambio manuale me freksion Ultra Performance ( i sapo nderruar me vlere 1200€). Drrita LED. Ndricim poshte deres dhe te kembet. Goma te reja 100%. Shitet per arsye mos-perdorimi!

4.000,00 euro

Botuar më 16/03/2023

Telefon
)