Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TRANSPORTUES MALLRASH

Njoftime pune - Shtepia e ofertave 2

KERKONTE ZGJEROJE STAF

Kriteret

Preferohet me eksperience ne kete fushe
mosha 25-45 vjec
Kohe e plote
Per dyqan mobiljesh, te jete i komunikueshem dhe korrekt

Detyrat dhe Pagesa

Baze plus bonuse te mira
Te interesuarit te paraqiten prane dyqanit ose te telefonojne ne nr.

Kontakte

Prane shkolles "Vasil Shanto"
Tiranë
shtepiaeofer[email protected]
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 26/05/2023

)