Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHOFER

NJOFTIME PUNE - City Taxi

Kërkon të punësojë

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Te interesuarit te kontaktojne ne:

Kontakte

Komuna e Parisit, kompleksi Kika 2
Tiranë
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 23/03/2023

)