Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHOFER

FURRE BUKE NIKO

Kriteret

Me eksperience pune, te kete patente te klasit B, per shperndarjen e bukes, preferohet me banim afer zones. orari i telefonatave 08:00 -16:00

Detyrat dhe Pagesa

Page e kenaqshme

Kontakte

Yzberisht
Tiranë

Botuar më 03/12/2019

)