Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJES

Njoftime pune - Dyqan "Tapiceri Makinash"

Kërkon të punësojë

Kriteret

Te kete patente per makine. Te interesuarit te jene korrekte ne pune

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme

Kontakte

Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori

Botuar më 19/03/2023

)