Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MEKANIK VENDE PUNE NGA KOMPANIA MAG UTILITIES NE POZICIONIN:

Paga: e kenaqshme |

Te njohe mire mjete e renda, kryesisht autobusat, me njohuri te mira ne diagnostifikimin e difekteve, te kete eksperience te mepareshme pune, ofrohen kushte shumë të mira pune, të gjithë personat e interesuar të kontaktojnë në numrin e telefonit, Adresa: Poshte Diges se Liqenit Artificial, afer rruges se Kosovareve.

Botuar më 28/09/2021
e kenaqshme

SHOFERE (F) Oferte pune ne gjermani. Kerkohet

Paga: si fillim 850 Euro |

Mosha 30-45 vjeç. Te kene patente te klasit B.Qeraja dhe usqimi jane te siguruara nga kompania

Botuar më 28/09/2021
si fillim 850 Euro

LAVAZHIER LAVAZH FIOR DI BOSCO Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohen paga shume te mira |

0697040031 Me eksperience pune. Kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko".

Botuar më 28/09/2021
Ofrohen paga shume te mira

MEKANIK Oferte pune nga H.L SERVIS VW GROUP Kërkon të punësojë

Paga: ne varesi te aftesive qe zoteron ne kete fushe |

Per autoservis, te kete eksperience pune., transporti i garantuar, Adresa: Perballe Mercedez Benz, Kashar

Botuar më 28/09/2021
ne varesi te aftesive qe zoteron ne kete fushe

XHENERIK Vende Pune - Servis Gorica

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, puna 8 ore, dita e diele pushim dhe ditet e festave pushim, Adresa: Tek varrezat e sharres, Tiranë

Botuar më 27/09/2021
Paga e kenaqshme

OPERATOR/E OFERTE PUNE NGA KOMPANIA MERR TAXI Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me 1 vit eksperience, kushte te mira pune, Tiranë

Botuar më 27/09/2021
Paga e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune Alba Trans shpk Kërkon të punësojë

Paga: mbi 50.000 leke |

Urbani per linjen e Tiranes se Re, Uzina e Autotraktoreve. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Astiri

Botuar më 27/09/2021
mbi 50.000 leke

FATORINO Njoftime pune Alba Trans shpk Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 leke |

Urbani per linjen e Tiranes se Re, Uzina e Autotraktoreve. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Tek Astiri

Botuar më 27/09/2021
40.000 leke

SHOFER Remi Trans

Paga: mbi 50.000 leke |

Urbani per linjen e Tiranes - Vore. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Vore

Botuar më 27/09/2021
mbi 50.000 leke

SHOFER AUTOBUSI Njoftime pune Linja Unazes Ferlut Shpk Kërkon të punësojë

Paga: mbi 50.000 leke |

Urbani per linjen e Unazes. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Dibres”, pranes Farmacia 10

Botuar më 27/09/2021
mbi 50.000 leke
)