Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

KORRIER

Njoftime pune - Kerkohet:

Kriteret

Me motorrin e tyre. Mosha mbi 35 vjeç. Puna ne kohe te plote. Me ose pa eksperience pune.

Detyrat dhe Pagesa

Ofrohet pagese e kenaqshme

Kontakte

Puna do te kryhet brenda ne Tirane

Botuar më 26/05/2023

)