Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHOFER ART SERVIS Servis makinash dhe shitje pjese kembimi Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30000 leke |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria a - kategoria b, - Te jete serioz, i komuni...

Botuar më 12/12/2019
30000 leke

SHOFER ART SERVIS Servis makinash dhe shitje pjese kembimi Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: 30000 leke |

Arsimi: i mesem, Leje drejtimi: kategoria a - kategoria b, - Te jete serioz, i komunikueshem, te bashkepunoje ne grup, te jete i afte te drejtoje motorr dhe makine, 1-2 vjet, 25-35 vjec, Adresa: Rr "17 Nentori", Autostrada Tr-Dr, km8, Tiranë

Botuar më 12/12/2019
30000 leke

GOMIST AS GROUP TIRES Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme, me siguracione |

6 dite ne jave. Me eksperience pune, Adresa: Sheshi Shqiponja, perball Bolv Oil

Botuar më 12/12/2019
paga e kenaqshme, me siguracione

SHPERNDARES Electron Albania 2008 Kompania eshte distributor i markave te ndryshme elektronike dhe kompjuterike. Orari e hene-e premte 8.00-16.00 e shtune 8.00-14.00 Kërkon të punësojë

Paga: neto 35.000 lek-40.000 lek |

Leje drejtimi kategoria B. I afte te persor motorrin, shperndarje me motorr te sherbimeve te ndryshme elektronike dhe kompjuterike plus sistemim dhe organizim ne magazine. Mosha 16-30 vjeç. Motorri ofrohet nga kompania, kushte optimale pune, Adresa: Unaza Re, Pallati Romario(Alpha Bank), Kati 2, Tiranë

Botuar më 12/12/2019
neto 35.000 lek-40.000 lek

EKONOMISTE Auto Ademi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/Arketare, te kete eksperince ne kete fushe dhe te kete njohuri per financen 5, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e cel ose te dergojne cv ne kete adrese email-i, Tiranë

Botuar më 12/12/2019
e kenaqshme

MEKANIK SERVISI EMILI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

/ XHENERIK per servis autoveturash., me eksperience pune, Adresa: Tirane - Kamez, Frutikulture, rruga Liria, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

SHOFER Clean Taxi Kërkon të punësojë

Paga: 43000 leke + sigurime + bonus perqindje |

Me patente te klasit D, dhe deshmi taksie.Te kete njohuri te mira mbi qytetin e Tiranes. Mosha mbi 30-55 vjec. per info kontaktoni ne nr e tel te afishuar, Tiranë

Botuar më 10/12/2019
43000 leke + sigurime + bonus perqindje

SHOFER City Taxi

Paga: e kenaqshme |

Leje drejtimi: kategoria d, Adresa: Komuna e Parisit, rruga Tish Dahia, Kompleksi Kika 2

Botuar më 10/12/2019
e kenaqshme

PUNETOR MAGAZINE FABRIKA SFUNGJERIT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Magazine. Mosha 18 – 35 vjeç, Adresa: Ish Kombinati Misto Mame

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

SHOFER AUTOBUSI F.D.A LINE BUS, LINJE URBANE DURRES - GOLEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kene patente te klasit D. Te jete i pajisur me Capin, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

MEKANIK F.D.A LINE BUS, LINJE URBANE DURRES - GOLEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Per me teper informacion lutemi kontaktoni ne:

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme
)