Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHOFER TAXIE Njoftime pune - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me patente te klasit D, te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit, Adresa: Kom...

Botuar më 11/10/2021
e kenaqshme

PUNONJES/E Njoftime pune Kerkohet Punonjes/e Magazine Farmaceutike

Paga: OFROHEN PAGA TE MIRA |

Kandidati/ja duhet te plotesoje keto kerkesa: - Te kete arsim te mesëm. - Te kete eksperience pune te ngjashme. - Te jete e afte te punoje ne grup. Personat e interesuar të dërgojnë CV ne [email protected]

Botuar më 17/10/2021
OFROHEN PAGA TE MIRA

EKONOMISTE Njoftime pune - City Taxi Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Njohuri ne Financen 5 perben avantazh, te interesuarat te kontaktojne ne nr e telefonit ose te dergojne cv ne adresen e emailit, Adresa: Rr. Tish Dahia, kompleksi Kika 2, Tiranë

Botuar më 17/10/2021
Paga e kenaqshme

SHITES Njoftime pune - Auto Ademi sha

Paga: e kenaqshme |

Ne dyqan per pjese kembimi per makina me eksperience dhe pa eksperience, te interesuarit te kontaktojne, Adresa: Komuna e Parisit, kompleksi kika 2, Tiranë

Botuar më 16/10/2021
e kenaqshme

SHOFER TAXIE Njoftime pune - Kekohet

Paga: e kenaqshme |

Puna part time dhe full time. Me eksperience pune. Te jete i paisur me deshmi taksie, Adresa: Sheshi Avni Rustemi

Botuar më 16/10/2021
e kenaqshme

MOTORRIST PER SHPERNDARJE Oferte pune INTEX COURIER Kerkon te punesoje 20 motorrista per Tiranen.

Paga: shume e kenaqshme + bonuse |

Te interesuarit te kontaktojne ne nr:

Botuar më 15/10/2021
shume e kenaqshme + bonuse

SHOFER TAXIE Oferte pune Eagle Taxi Kerkon te punesoje 10 Shofera Taksie

Paga: fillon 50.000 leke ne muaj plus bonuse |

Me eksperience pune.Te kete patenten e klasit D dhe deshmi taksie.

Botuar më 15/10/2021
fillon 50.000 leke ne muaj plus bonuse

PUNETOR PRODHIMI OFERTE PUNE - KERRI SHPK Qender metalesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per makineri te profileve. Orari i punes 7.00-15.30., me ose pa ekperience ne kete fushe., mosha deri ne 50 vjec., transporti sigurohet nga kompania, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane zyrave te kompanise ne adresen, Adresa: Fshati Mucaj, Vore (rruga e vjeter Vore-Rinas), Tiranë

Botuar më 15/10/2021
e kenaqshme

SHOFER Njoftim pune - KOMPANIA FAST TAXI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

SHOFER TAKSIE, me patente te klasit D, me deshmi taksie. Te kete njohuri te mira mbi rruget ne qytetin e Tiranes, mosha 30 - 55 vjec, puna me turne, per me shume informacion, kontaktoni ne nr e kontaktit, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 14/10/2021
e kenaqshme

SHOFER Njoftime pune Kompania Lereve Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

- Te kete experience pune si shofer. - Te kete patenten e Klasit C. - Te jete i pergjegjshem. - Mosha mbi 30 vjec, Adresa: Qendra Kristal, Komuna e Parisit

Botuar më 14/10/2021
e kenaqshme

SHOFER Kompania Luxury Bedding Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

-Te kete experience pune. -Te kete patenten e klasit C. -Te jete i sakte, te dije te marri pergjegjesi. -Mosha mbi 30 vjec, Adresa: Autostrade Tirane-Durres km 11

Botuar më 14/10/2021
e kenaqshme
)