Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

FIAT DUCATO

viti i prodhimit 2007 | 4.500 Euro

199.820 km, kambio: manuale, 2.800 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 3 vende, ngjyra: e bardhe, 2.5 T, shitet per arsye emigrimi, gjendje dhe mirembajtje e shkelqyer, perdorim praktik dhe i manovrueshem, goma te reja, dokumentacion i rregullt dhe taksa te paguara deri ne fund te vitit

Botuar më 19/05/2020
4.500,00 euro
)