Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Traktor Kubota

550.000 Leke

22 kuaj fuqi, 4×4, me plug dhe freze. Cmimi

Botuar më 12/10/2019
550.000 leke

Komatsu Dum Dum

10.000 Leke

Shitet edhe me pjese, shitet kamioncine kinezez, dopio gom, me tre pistona

Botuar më 11/10/2019
10.000 leke
)