Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Sprinter

2.010 km, ne gjendje shume te mire, 316 CDI

Botuar më 05/12/2023

Volkswagen VOLKSWAGEN CADDY LIFES. d 1.9 Diesel. [

Gjendje perfekte estetike, ×henerike dhe motorike. makina eshte e sapoardhur dhe me dogane te paguar. e cmimiles i diskutueshem., VITI I PRODHIMIT 2007. Kambio Automatike DSG. Air bag. ABS. ESP (sistem kunder rreshqitjes). • Kondicioner. Kompjuter board. • Tapiceri isofix. Sensore drite&Sensore shiu. › Xhama te erret originale. Anti nebia. Disqe alumini dhe goma te reja.

Botuar më 28/11/2023

Fiat Dukato

8.500 Euro

Dokumenta te rregullta, 8+1., viti 2008

Botuar më 02/10/2023
8.500,00 euro

Mercedez benz SPRINTER

viti i prodhimit 1997 |

Me siguracione dhe taksa te paguara. cmimet duke filluar nga 2000 - 4000 euro, Shiten furgona te markes SPRINTER

Botuar më 27/07/2023

Volkswagen Caddy

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

346.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 2 vende, ngjyra: e bardhe, Cmim i diskutueshem. Kotroll teknik shkurt 2024, taksa te paguara, siguracion deri ne maj 2024. Eshte gati ne gjendje pune.

Botuar më 19/06/2023
5.000,00 euro
)