Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Sprinter 210

viti i prodhimit 2012 | 10.500 Euro

350.000 km, kambio: manuale, 2.2 cc, nafte, gjendja: e perdorur, ngjyra: bardhe, Sprinter 210.Viti 2012 klm 350.000.Taksat te paguara.Kualidimi deri ne 2026.Cmimi 10.500€

Botuar më 14/02/2024
10.500,00 euro

Mercedez benz sprinter

viti i prodhimit 2000 | 1.000.000 Leke

238.000 km, kambio: manuale, 2.140 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 6 vende, ngjyra: jeshile, 3.2 T, 600 m3, lartesia: 200 m, 4 akse, Shitet makina

Botuar më 24/12/2023
1.000.000 leke

Mercedez benz Sprinter

viti i prodhimit 2000 | 1.000.000 Leke

238.000 km, kambio: manuale, 2.140 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3 dyer, 6 vende, ngjyra: jeshile, 3.2 T, 5.5 m3, lartesia: 200 m, 2 akse, Shesim kamioncinen mercedes sprinter 211 cdi

Botuar më 24/12/2023
1.000.000 leke

Fiat Dukato

8.500 Euro

Dokumenta te rregullta, 8+1., viti 2008

Botuar më 02/10/2023
8.500,00 euro

Mercedez benz SPRINTER

viti i prodhimit 1997 |

Me siguracione dhe taksa te paguara. cmimet duke filluar nga 2000 - 4000 euro, Shiten furgona te markes SPRINTER

Botuar më 27/07/2023

Volkswagen Caddy

viti i prodhimit 2008 | 5.000 Euro

346.000 km, kambio: manuale, 1.9 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 4 dyer, 2 vende, ngjyra: e bardhe, Cmim i diskutueshem. Kotroll teknik shkurt 2024, taksa te paguara, siguracion deri ne maj 2024. Eshte gati ne gjendje pune.

Botuar më 19/06/2023
5.000,00 euro
)