Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

BABY SITTER Kerkohet

Paga: e kenaqshme |

Part time.Kandidatja duhet te permbushe kriteret e meposhtme:Duhet te jete studente ne degen e Mesuesise ose e diplomuar ne degen Mesuesi.Te kete disponibilitet part time 6 dite/jave ( nga e hena ne te diele, e shtuna pushim, Orari 16:00- 21:00) + Diten e Diele (10:00-19:00). Te jete e komunikueshme dhe e dashur me femijet. Kandidatet me eksperience si babysitter do te kene perparesi.Rezidenca e familjes ndodhet prane Qendres Tregtare TEG, kandidatet e interesuara qe plotesojne kriteret e siperpermendura mund te dergojne te dhenat personale me sms ne numrin e telefonit, Adresa: Rezidenca e familjes ndodhet prane Qendres Tregtare TEG

Botuar më 25/01/2021
e kenaqshme

MESUES/E GJIMNAZI GUINNESS & SHKOLLA DRITA E DIJES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Cikli i ulet,matematike - fizike, gjuhe letersi, anglisht. Me pervoje pune, Te jene te perkushtuar dhe profesional. Te kene mundesi punesimi online, personat e interesuar te paraqiten prane ambjenteve te shkolles ne cdo dite ne oren 15.00 deri ne 16.00, Adresa: Rruga Margarita Tutulani, vila 3-kateshe, prane kompleksit Dinamo, Tirane e re

Botuar më 23/01/2021
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me arsim parashkollor te larte, cikli i ulet. Kushte te mira pune, Adresa: Yrshek, rr. “Arkitekt Sinani”, Tiranë

Botuar më 19/01/2021
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: page + sigurime |

Per kopesht , Mosha 26 deri 35 vjec , Me arsim te larte : me cikel te ulet , arsim parashkollor ,(8 ore pune ), orari i telefonatave : 8:00 me 17:00 , dergoni CV ne whatsapp, Adresa: Rr."Ibrahim Kodra", Nd 9 Prane Kompleksit Dinamo , Prane Kullave Hawai

Botuar më 19/01/2021
page + sigurime

KUZHINIERE Kopesht-Cerdhe HAPPY KIDS Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna me kohe te plote., me eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Unaza e re, Zona e Astirit

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme

EDUKATORE Kopshti The Future Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+sigurime |

Kopshti per cikel parashkollor, kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko"

Botuar më 18/01/2021
e kenaqshme+sigurime

EDUKATORE EDU KIDZ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per parashkollor, kopesht, cerdhe. Te kete mbaruar studimet per cikel parashkollor., me eksperience pune, mosha deri ne 45 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Liqeni arificial i Tiranes, prane shkolles Wilson, Tiranë

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

NDIHMESE EDU KIDZ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

EDUKATORE. Te kete mbaruar arsimin perkates, me eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Liqeni arificial i Tiranes, prane shkolles Wilson, Tiranë

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

SANITARE EDU KIDZ Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha deri ne 45 vjec, ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Liqeni arificial i Tiranes, prane shkolles Wilson, Tiranë

Botuar më 17/01/2021
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kopsht dhe cerdhe me arsimin perkates, te kete mbaruiar ciklin e ulet ose parashkollor. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Elbasanit”.

Botuar më 16/01/2021
e kenaqshme
)