Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE PER CERDHE Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Edukatore per Cerdhe

Paga: Kushte dhe page te kenaqshme! |

Ju mirepresim!, Adresa: Prane Tv Klan. ne Porcelan

Botuar më 01/10/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

EDUKATORE KOPSHTI Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Edukatore Kopshti

Paga: Kushte dhe page te kenaqshme! |

Ju mirepresim!, Adresa: Prane Tv Klan. ne Porcelan

Botuar më 01/10/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

KUZHINIERE Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Kuzhiniere

Paga: Kushte dhe page te kenaqshme! |

Ju mirepresim!, Adresa: Prane Tv Klan. ne Porcelan

Botuar më 01/10/2023
Kushte dhe page te kenaqshme!

PUNONJESE NJOFTIME PUNE - Shtepi botuese Kërkon të punësojë

Paga: Paga mbi nivelin mesatar të tregut dhe mundësi rritjeje |

Per shitjet me shumice. Te kete njohuri te paketes Office (kryesisht Word dhe Excel), mosha deri ne 45 vjec, orari i punes 08.00 - 16.00 nga e hena ne te premte dhe e shtune 08.00 - 14.00, Adresa: Prane 21 Dhjetorit, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
Paga mbi nivelin mesatar të tregut dhe mundësi rritjeje

EDUKATORE Njoftime pune - KopeshtI Sidnej Kerkon te punesoje: Edukatore per grupin e pare

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune. Te jete e komunikueshme dhe e dashur me femijet, te interesuarat te kontaktojne ne numrin, Adresa: Don Bosko

Botuar më 28/09/2023
e kenaqshme

MESUES KOPESHT PRIVAT (AJRA) TEK FUSHA AVIACIONIT Kerkohet mesuese per parashkollor(profili i duhur) Mosha mbi 30 vjece.

Paga: e kenaqshme |

Per cikel te ulet, me eksperience pune, Adresa: ish fusha e aviacionit, Tiranë

Botuar më 28/09/2023
e kenaqshme

PUNETORE Vende te lira pune - SHTYPSHKRONJE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per Shtypshkronje, preferohet me ose pa eksperience pune, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nr e kontaktit:, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

MESUESE INSTITUCION ARSIMOR PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te ciklit parashkollor / cikel i ulet. Te kene arsimin perkates. Mosha nga 24 - 56 vjec 0694041013, me minimumi 2 vjet eksperience., ofrohet transport dhe dreka, te interesuarat te dergojne cv-ne e tyre ne whatsaap

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme

SEKRETARE INSTITUCION ARSIMOR PRIVAT kerkon te punesoje: SEKRETARE SHKOLLE

Paga: e kenaqshme |

Kane perparesi kandidatet qe kane njohuri dhe eksperience te meparshme ne finance. Te jene te komunikueshme dhe te sjellshme., ofrohet transport dhe dreka, te interesuarat te dergojne cv-ne e tyre ne whatsapp, Tiranë

Botuar më 26/09/2023
e kenaqshme
)