Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE Kopshti “Borebardha 2” Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kopshti. Kriteret: * Te kete perfunduar arsimin e larte parashkollor. * Te kete experience te meparshme pune mbi 5 vite ne kete profil. * Mosha e preferueshme nga 25 – 45 vjec. * Te jete e komunikueshme dhe bashkepunuese. * Te jete e dashur dhe.e perkushtuar me femijet, Adresa: Afer Zogut te Zi

Botuar më 23/11/2020
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT "BOREBARDHA" Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune. Te kete mbaruar Ciklin e Ulet ose parashkollor. Te interesuarat te dergojne CV-ne ne email:[email protected] ose te telefonojne ne nr.0676004064, Adresa: Laprake, Tiranë

Botuar më 18/11/2020
E kenaqshme

SANITARE SHKOLLE PRIVATE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Puna 4 ore ne dite. E diela pushim. Preferohet me banim afer zones, mosha deri ne 50 vjec, Adresa: Rruga e Qelqit, pallati 55, Kombinat, Tiranë

Botuar më 17/11/2020
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht-Cerdhe privat Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Me arsimin perkates, me eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Unaza e re, Zona e Astirit

Botuar më 16/11/2020
paga e kenaqshme

KUZHINIERE Kopesht-Cerdhe privat Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Me eksperience pune, kushte te mira pune, Adresa: Unaza e re, Zona e Astirit

Botuar më 16/11/2020
paga e kenaqshme
)