Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MESUESE Shkolla Franko-Shqiptare ne kuader te zgjerimit te aktivitetit Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Te CU., te interesuarit te dergojne cv ne adresen, Tiranë

Botuar më 19/10/2020
Shume e mire

EDUKATORE KOPESHTI XHORXHINA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kopesht dhe cerdhe, me eksperience pune, te kete arsimin perkates, kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tek Fresku, rruga Teleferikut, Tiranë

Botuar më 27/10/2020
e kenaqshme

EDUKATORE Kopshti i Cudirave

Paga: e kenaqshme |

Per grupmoshat 3 deri 4 vjeç. Te kete arsimin perkates, Adresa: Rr. “Ali Shefqeti”, Shkoze, prane ish Uzines Traktori, Tiranë

Botuar më 26/10/2020
e kenaqshme

SANITARE KOPESHT PRIVAT

Paga: e kenaqshme |

/ NDIHMESE, mosha deri ne 45 vjec., kushte shume te mira pune, Adresa: Rruga e Kavajes, mbrapa qendres Globe, Tiranë

Botuar më 24/10/2020
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht Privat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me arsim te larte Te kete minimalisht 3 vjet eksperience pune . Te interesuarat te kene me vehte diplomen. Lutemi dergoni CV ne: [email protected], Adresa: Rr. “Myrteza Topi”

Botuar më 23/10/2020
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht Privat

Paga: Ofrohet pagese e mire |

Te kete diplome parashkollori. Me eksperience pune. Paga dhe kushte pune te kenaqshme, mosha mbi 30 vjeç, Adresa: Shkolla e Bashkuar

Botuar më 22/10/2020
Ofrohet pagese e mire

EDUKATORE Kopshti Xixellonjat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te kete arsimin parashkollor, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk I vjeter

Botuar më 21/10/2020
e kenaqshme

MESUES/E GJIMNAZI GUINNESS & SHKOLLA DRITA E DIJES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Cikli i ulet. Me pervoje pune, Te jene te perkushtuar dhe profesional. Te kene mundesi punesimi online, personat e interesuar te paraqiten prane ambjenteve te shkolles ne cdo dite, Adresa: Rruga Margarita Tutulani, vila 3-kateshe, prane kompleksit Dinamo, Tirane e re

Botuar më 20/10/2020
e kenaqshme

SHOFER Kolegji Grek Arsakeio i Tirane Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa te kenaqhme |

Bashke me Furgonat e tyre per transportin e nxenesve. Ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Prane Tegut, Lunder, Sauk, Tirane

Botuar më 20/10/2020
Pagesa te kenaqhme

KUZHINIERE Maxwell kopesht & cerdhe

Paga: e kenaqshme |

Ndihmese kuzhiniere, me eksperience pune, kushte shume te mira pune, te interesuarat te dergojne cv ne adresen e e-mailit ose te paraqiten nga e hena ne te premte ora 10.00-12.00, Adresa: Prane Venezia, perballe Juvenilja Castello, Tiranë

Botuar më 19/10/2020
e kenaqshme

MESUESE Shkolla Franko-Shqiptare ne kuader te zgjerimit te aktivitetit Kërkon të punësojë

Paga: Shume e mire |

Te CU., te interesuarit te dergojne cv ne adresen, Tiranë

Botuar më 19/10/2020
Shume e mire
)