Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MESUESE E GJUHES GJERMANE Njoftime pune - Leader Center Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te paraiten prane qendres tone, Adresa: Rruga Fortuzi, Tiranë

Botuar më 05/12/2022
paga e kenaqshme

PASTRUESE Njoftime pune - KOPSHTI LITTLE DORA Kërkon të punësojë

Paga: Pagesa e kenaqshme |

Mosha 35 - 50 vjeç. Puna me kohe te plote, Adresa: Rruga Skenderbej, nr.16, Blloku Ambasadave Tirane

Botuar më 04/12/2022
Pagesa e kenaqshme

PUNONJES Oferta pune - Kancelari Veseli Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha nen 30 vjec, ofrohen kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tregu ushqimore rruga Hamdi Pepa, Tiranë

Botuar më 01/12/2022
e kenaqshme

EDUKATORE Njoftime pune - KOPESHTI ANNA’S Kerkon te punesoje Edukatore per kopsht dhe cerdhe

Paga: e kenaqshme |

Kushte pune te kenaqshme., Adresa: Rr. “Karaman Ylli”, Porcelan, prane TV Klan

Botuar më 28/11/2022
e kenaqshme

MESUES/E NJOFTIME PUNE - SHKOLLA 9 VJECARE DRITA E DIJES Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Ne deget: matematik, fizik, histori - gjeografi, biologji - kimi, arsimi fillor, edukim fizik dhe arte, orari i pritjes nga e hena ne te premte 14:00-16:00, Adresa: Rruga Margarita Tutulani, vila 3-kateshe, prane kompleksit Dinamo, Tirane e re

Botuar më 28/11/2022
e kenaqshme
)